Microsoft, GTA 6’nın 2024’te Piyasaya Sürüleceğini Bildiriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Microsoft, Rockstar Games’in uzun müddettir devam eden serisinin bir sonraki Aka oyunu Grand Theft Auto 6’nın 2024’te çıkacağını argüman ediyor. Rockstar ve anne şirket Take-Two Interactive şimdi GTA 6 için resmi bir çıkış tarihi açıklamadı. Microsoft ise beklenen Aleni dünya oyununun 2024 yılına kadar piyasaya sürülmesini beklediğini bildiriyor.
 
Açıklama, rekabet şurası ile verilen tabirlerin bir modülü olarak geldi
 
 
 
ABD merkezli teknoloji şirketi Microsoft, Acitivison Blizzard satın alımının akabinde Sony cephesi ile bir nevi Cenk halinde. Microsoft bir yandan monopol olmakla suçlanırken diğer yandan Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasa Kurumu (CMA) tarafından inceleme altında. 
 
Tüm bu olaylar doğrultusunda Microsoft, Türlü açıklamalar yapıyor (111 sayfalık bir ifade) ve açıklamaların içerisinde GTA 6’nın çıkış yılı da yer alıyor. Microsoft, şu anda resmi olarak geliştirilen GTA serisinin yeni oyununun 2024 yılında çıkış yapacağını bildiriyor.
 
Öte yandan GTA 5 satışları dokuz Yıl ortadan sonra yavaşlamaya başladı. Fakat Yeniden de satmaya devam ediyor. 
 
GTA 6 bizlere neler sunacak?
 
Grand Theft Auto VI kurgusal bir Miami bölgesinde geçecek. Bu, oyunun Fazla daha Aka olması ismine atılmış bir adım. Başlangıç basamağında bu bölgenin ismi Project Americas idi. Rockstar sistemli olarak yeni misyonlar ve kentler ekleyerek Grand Theft Auto VI’yı Daimi olarak güncellemeyi planlıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir