MGS3 Remake ve yeni Castlevania oyunu E3 2023 etkinliğinde duyurulabilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 26, 2023 Yorum Yok

 
Her Yıl bir aykırı durum olmadığı sürece gerçekleştirilen oyun fuarı E3, bu Yıl fizikî olarak düzenlenecek. Geçtiğimiz süreçte bu fizikî etkinliğe Sony, Microsoft ve Nintendo katılmayacağını bildirmişti. Geçtiğimiz gün ise Nintendo bunu resmi bir lisanla doğruladı ve bu aktiflikte yer almayacağını açıkladı.
 
Birçok firmanın yer almayacağı bu Faaliyet içerisinde Çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Bu söylentiler ortasında Konami’nin MGS3 Remake (yeinden yapım) sürümünü ve yeni Castlevania oyununu duyuracağı yer alıyor.
 
Konami bu söylentiler için rastgele bir İzah yapmadı
 
 
 
13-16 Haziran tarihleri ??arasında gerçekleşecek olan bu yılki E3 aktifliğine Konami damga vurmak istiyor. Birçok söylentinin yer aldığı bulunduğumuz süreçte Konami’nin MGS3 Remake üzerinde çalışmalar yaptığını ve yeni bir Castlevania oyunu geliştirildiği bildiriliyor. Her ne kadar bu söylentiler doğrulanmasa da Konami tarafından bu söylentilere karşı bir yalanlama da gelmedi. 
 
Metal Gear Solid 3 remake söylentileri birinci olarak yıllar Evvel ortaya atıldı. Geçtiğimiz Yıl bu söylentileri az da olsa doğrular nitelikte bir fragman yayınlandı ve bu fragman kısa bir müddet içerisinde silindi.
 
2023 yılına geldiğimizde geçtiğimiz hafta 2013 yılında çıkış yapan Metal Gear Rising: Revengeance seslendirme sanatkarı yeni duyuruların yakında yapılacağını sav etti. Öte yandan Castlevania için şimdi bir ayrıntı bulunmuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir