Mart ayının son haftasında çıkış yapacak PC oyunları #1

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 28, 2023 Yorum Yok

 
Mart ayı içerisinde birçok oyun biz oyuncuları bekliyor. Bu listede Mart ayının sonlarında çıkış yapacak oyunları derledik. Mart ayı içerisinde çıkış yapacak öbür oyunlara bakacak olursanız aşağıdan ulaşabilirsiniz. Her bir hafta farklı bahisler halinde sizlere sunuldu.
 
– Mart ayının birinci haftası çıkış yapacak PC oyunları: 1-7 Mart 2023
– Mart ayının ikinci haftasında çıkış yapacak PC oyunları #1
– Mart ayının ikinci haftasında çıkış yapacak PC oyunları #2
 
– The Last of Us Part I (28 Mart: aksiyon, macera)

The Last of Us, Naughty Dog tarafından geliştirilen ve Aka zevk toplayan bir aksiyon-macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, Joel ve Ellie’nin mantar salgını tarafından harap edilen kıyamet sonrası bir dünyada seyahat ederken öyküsünü takip ediyor. The Last of Us Part I, duygusal hikaye anlatımı ve unutulmaz karakterleri ile ön plana çıkmayı başarıyor ve “Yılın Oyunu” kolunda 200’den Çok Ödül kazanan üretimlerden biri olarak piyasadaki yerini koruyor.
The Last of Us Part I’in Steam sürümü, Biricik oyunculu öykünün tamamının yanı Dizi anne kıssanın olaylarından Evvel Ellie ve en âlâ arkadaşı Riley’nin hayatlarını inceleyen “Left Behind” isimli ön kısmı de içeriyor.
Oyuncular tarafından beğenilen ve Fazla Ödül Meydan bir yapım

Popüler bir imal olarak karşımıza çıkan The Last of Us Part I oyunculardan Olumlu tenkitler alıyor. Gerek medya gerekse oyuncuların birçoğu kıssasına, karakterlerine ve oynanışına övgüler yağdırıyor. Oyunun Steam sürümü, oyunculara PC platformunda “The Last of Us Part I” i deneyimleme fırsatı sunuyor ve Özgün oyun için yayınlanan bütün DLC içeriğini de bünyesinde barındırıyor.
The Last of Us Part I duygusal hikaye anlatımı, şiddetli oynanışı ve unutulmaz karakterleri ile biliniyor. Çoğunlukla zevk topladı ve “Yılın Oyunu” için 200’den Çok Ödül de iç olmak üzere Fazla sayıda muvaffakiyet elde etti. Oyunun gergin aksiyon, Ira gelişimi ve kıyamet sonrası ortamın birleşimi, onu görüntü oyunu sanayisinde göze çarpan bir üretim haline getirdi.
Naughty Dog tarafından geliştirilen ve tanınan bir görüntü oyunu olan The Last of Us’ın bir de sıra tarafı mevcut. HBO tarafından bir televizyon dizisine uyarlanan bu üretim, Craig Mazin ve Neil Druckmann tarafından yönetiliyor. İkili tarafından yönetilen dizide sırasıyla Pedro Pascal ve Bella Ramsey, Joel ve Ellie olarak rol alıyor. Dizi, Özgün oyunun sadık bir uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor fakat üçüncü kısım ile bu durum kırılıyor. Bu sıra oyunun olaylarını daha detaylı olarak keşfediyor ve hayranlara sunuyor.  

The Last of Us Part I, kordiseps mantarının mutasyona uğramış varyantı ile harap edilmiş bir dünyada geçen kıyamet sonrası bir aksiyon-macera oyunu. Oyuncular, Amerika Birleşik Devletleri’nde Ellie isminde genç bir kıza (söylentilere göre) bir direniş kümesine eşlik etmekle vazifeli Joel’i Denetim ediyor. Seyahat kolay değil, zira ülke enfekte yaratıklar ve düşmanca hal takınan hayatta kalanlarla dolu. Joel ve Ellie, hayatta kalmak için birbirlerine güvenerek bu tehlikeli ve yabancı dünyada savaşmak zorunda kalıyor. Oyun boyunca, oyuncular şiddetli Cenk senaryoları, bulmaca çözme ve tehlikeli ortamlarda gezinme durumu ile karşılaşıyor.
The Last of Us Part I’in yeni sürümü ise güncellenmiş grafikleri, oynanışı, gelişmiş savaş, keşif ve genişletilmiş erişilebilirlik seçeneklerini sunuyor. kuvvetli hikaye anlatımı, unutulmaz karakterleri ve İlgi alımlı oynanışı ile The Last of Us Part I, tıbbın hayranları ve yeni gelenler için kesinlikle oynanması gereken bir oyun.
The Last of Us Part I, bütün vakitlerin en yeterli görüntü oyunlarından biri olarak kabul edilir ve harika hikaye anlatımı, Ira gelişimi ve oyun tasarımı ile Fazla sayıda Ödül ve adaylık aldı. Oyun, ağır ve duygusal anlarının yanı Dizi kuvvetli ve gerçekçi oynanışı ile de ön plana çıkıyor.  

The Last of Us Part I, oyunun sürükleyici dünyasını yaratmaya Yardımcı olan kritik bileşenler olan yüksek kaliteli grafikleri, ses tasarımı ve seslendirmesi için de övgüyle karşılanıyor. Oyunun 3D ses ve dokunsal Geri bildirim üzere erişilebilirlik seçenekleri, genel tecrübeye katkıda bulunuyor ve oyunu bütün yeteneklere sahip oyuncular için daha erişilebilir hale getiriyor. ek olarak The Last of Us Part I, oyunun ruh halini ve atmosferini daha güzel yansıtmaya Yardımcı olan tesirli bir müziklere de sahip. genel olarak The Last of Us Part I, Özgün oyunun hayranları için olduğu kadar seride yeni olan bunun yanı Dizi duygusal manada yüklü bir oyun tecrübesi arayanlar için de kesinlikle oynanması gereken bir üretim.
Daha Evvel bu oyunu oynadıysanız ve yine başlamak istiyorsanız Steam sürümü ile birlikte bu oyunu oynayabilirsiniz ve tekrardan giriş yapabilirsiniz. Oyun her zamanki üzere tekrar tekrar oynanabilir bir yapıya sahip. Hasebiyle Uzaklık orta dönüp bakma bahtına erişebilirsek ne Mesut bize.
Türkçe alt yazma ve dublaj seçeneği

Türkçe lisan takviyesinin ve Türkçe dublaj dayanağının yer aldığı bu oyunu oynamayanlar kesinlikle oynaması gerek. Türkçe alt yazma dayanağının yanı Dizi Türkçe dublajın da olması oyunu oynamak için daha âlâ bir Sebep olarak karşımıza çıkıyor. Türkçe dublaj sahiden oyunları farklı bir hava katıyor ve bu üretimdeki dublaj epeyce başarılı bir biçimde karşımıza çıkıyor. Kıyamet sonrası atmosferdeki o hayatta kalma uğraşı, karakterlerin seslendirmeleri ve daha fazlası bizlere nitekim de unutulmaz anlar yaşatıyor.
Öte yandan The Last of Us Part I, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Rusça ve Meksika İspanyolcası iç olmak üzere aniden Çok lisan seçeneğine sahiptir. Kullanılabilir lisanların tam listesi, oyunu oynadığımız platforma yahut bölgeye bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.
Oyun daha Evvel yalnızca PlayStation konsollarına çıktığından Dolayı bilgisayar oyuncuları olarak deneyimlememiştik. Lakin Steam sürümü ile birlikte artık PC oyuncuları da bu oyuna erişebilecek ve deneyimleyebilecek.
 
PC sürümü yine düzenlenmiş içeriğe sahip

Oyunun bilgisayar yani PC sürümü tekrar düzenlenmiş ve grafiklerin geliştirilmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkacak. Oyun birinci olarak PlayStation’ın eski nesil konsollarına çıkış yaptığından Dolayı tekrar üretim olarak karşımıza çıkıyor. Bu yine üretim sürümü içerisinde geliştirilmiş grafikler, düzgünleştirilmiş oyun atmosferi, Tekrar genişletilmiş oyun içi erişebilirlik seçenekleri, düzenlenmiş ve düzgünleştirilmiş denetimler ve daha fazlası yer alıyor. Özgün oyuna sadık kalınarak hazırlanan bu yeni sürüm 3 Mart tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Orijinal oyun içerisinde bulunan dövüş ve aksiyon sistemi de bu yeni sürümle birlikte daha güzel hale getiriliyor ve bu sistem üzerinde de iyileştirmeler yapılıyor. Hem görsel hem de dövüş mekanikleri üzerinde değişikliğe gidilen bu oyun içerisinde bizleri pek hoş ve akıcı bir tecrübe bekliyor. Oyunu daha Evvel konsollarda oynayanlar bilgisayar sürümüne de göz atabilirler. Daha Evvel hiç oynamayanlar da kesinlikle oynaması gerekiyor.
Arka plan müzikleri hayli dikkat çekiyor

Hikayesi ve karakterleri ile ön plana çıkan bu oyunda bizleri içine çeken bir dünya ve atmosfer bulunuyor. Bunun yanı Dizi arka planda bir de kulağımızın pasını silen müzikler yer alıyor. Bu müzikler Vakit vakit Sony’nin YouTube kanalında paylaşılıyor ve nitekim de İlgi çeken müzikler bulunuyor. Hasebiyle atmosfere Müsait bu müzikler sayesinde kendimize oyuna daha güzel kaptırabiliyor ve o dünyaya daha yeterli adapte olabiliyoruz.
Oyunun Steam sayfası Aleni durumda ve şu anda ön siparişlere de açık. Hasebiyle oyunu oynamak istiyorsanız ve evvelden sipariş vermek istiyorsanız 599 Türk lirasından oyun ön sipariş verebilirsiniz. öteki yandan oyunu Dilek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz.
 
– Aery – Calm Mind 3 (31 Mart: simülasyon)
 
 
EpiXR Games UG tarafından geliştirilen ve birebir takım tarafından yayınlanacak olan atmosferik uçuş simülasyonu Aery – Calm Mind 3, 31 Mart tarihinde geliyor. Serinin evvelki oyunlarına emsal formda karşımıza çıkan bu uçuş simülasyonu oyunu bizlere rahatlatıcı ve tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Yorgun bir günün akabinde ardımıza yaslanarak oynayabileceğimiz bu oyun içerisinde bir kuşu Denetim ediyor ve dilediğimiz üzere etrafta uçabiliyoruz. Farklı atmosferlerin ve farklı kısımların yer aldığı bu oyun içerisinde etraftaki görünümlere bakabiliyor ve arka planda yer Meydan müziği de dinleyebiliyoruz.
Rahatlatıcı bir tecrübe sunması için tasarlanan bu oyunda Ufak bir kuş rolüne giriyoruz ve etrafı keşfetmeye başlıyoruz. Oyun içerisinde farklı farklı görüntüler ve farklı kısımlar ortasında dikkat çeken temalar ve ögeler yer alıyor. Aery – Calm Mind 3 içerisinde her farklı düzeyde toplayabileceğimiz farklı öğeler de bulunuyor. Hem bunları toplamak hem de bir kuş misali uçmak bu oyundaki Temel emelimiz.
 
 
Serinin daha evvelki oyunlarında olduğu üzere birebir mekaniklere ve yapıya sahip bu oyunda bizleri farklı atmosferler bekliyor. Geliştirici takımın belirttiğine nazaran bu oyun içerisinde 13 farklı atmosfer ve görünüm bulunuyor. Bunun yanı Dizi yine oynanabilirlik seçenekleriyle de oyuna tekrar tekrar dönüş yapabiliyoruz. Oyun bizlere prosedürel bir yapıyı sunuyor yani rastgele oluşturulmuş dünyanın kapılarını açıyor. Münasebetiyle  her yeni başlangıçta bizlere farklı bir tecrübe sunuluyor diyebilirim.
İlgi çeken görselliği ile ve müzikleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanan bu üretim Temel olarak uçma tecrübesini bizlere sunuyor. Oyun içerisinde rastgele bir aksiyon yahut dövüş ögesi bulunmuyor. Hasebiyle yalnızca rahatlatıcı bir simülasyon tecrübesi sunmayı hedefliyor. Onun içerisinde atılacağımız bu macerada Türlü görüntülere kalabilecek, Çeşitli temaların işlendiği bu üretimde farklı farklı bölgelerin sırlarını keşfedebileceğiz.
 
 
Huzurlu ve keyifli bir yapıyı bizlere sunacak olan bu imal içerisinde etraftan toplayabileceğimiz Çeşitli yapraklar, tüyler ve daha fazlası yer alacak. Oyunda bizlere hayali bir dünya sunulacak ve bu dünya içerisinde istediğimiz üzere uçup kaçabileceğiz. Oyun içerisinde karlı atmosferlerden kasabalara, bataklıklardan hayali yerlere kadar birçok bölge bizleri bekliyor olacak. Bu bölgeler içerisinde de her biri farklı atmosfere ve farklı yapıyı bizleri sunacak. Aery – Calm Mind 3 içerisinde Denetim ettiğimiz bu kuşla birlikte etrafta süzülebileceğiz, süratli devinim edebileceğiz ve üstlere yanlışsız çıkabileceğiz.
Aery – Calm Mind 3’te her bir bölgenin kendine ilişkin dizaynları ve mevsimi bulunuyor. mesela bir bölgede karlı bir Bina bulunurken diğer bölgede yağmur yağıyor ve atmosferin değiştiğini hissedebiliyoruz. Hasebiyle her bölge kendine ilişkin bir özelliği bizlere sunuyor ve bu rahatlatıcı tecrübesi ekstra bir katkı sağlamaya çalışıyor. Serinin evvelki oyunlarında olduğu üzere bu imal da bizlere rahatlatıcı bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Bu yüzden serinin daha evvelki oyunlarını oynayanlar da bu yapıya aslında aşinadır. Oyunun mekanikleri içerisinde rastgele bir değişiklik bulunmuyor. Hasebiyle devam oyunu olduğundan Dolayı farklı atmosfer ve farklı Bina bizleri bekliyor. Oyun içerisinde rastgele bir hikaye vesaire de bulunmuyor. Oyundan bu bahiste beklentiniz olmasın.
 
 
Tek oyunculu bir yapıyı bizlere sunacak olan bu oyun yalnızca İngilizce lisan takviyesine sahip olacak. Bunun yanı Dizi Steam başarımları da bu imal içerisinde bulunacak. Uçuş simülasyonu oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyun 31 Mart 2023 tarihinde çıkış yapacak. Oyunun Steam sayfası şu anda Aleni durumda. Dilerseniz Steam sayfasından İstek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim olarak bundan haberdar olabilirsiniz. Serinin evvelki oyunlarını oynayanlar yahut yorucu bir günün akabinde rahatlatıcı bir tecrübe isteyenler bu üretime bir göz atabilir. Bunun dışında daha Evvel bu üslup üretimleri oynamayanlar da bu oyuna bir bakabilir.
 
– Resident Evil 4 Remake (24 Mart: hayatta kalma, nişancı, üçüncü şahıs, aksiyon)
 
 
Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan hayatta kalma, nişancı, üçüncü şahıs, aksiyon oyunu Resident Evil 4’ün tekrar imal sürümü 24 Mart tarihinde geliyor. Birinci olarak 2005 yılında piyasaya sürülen anne oyundan sonra artık oyunun remake sürümü biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyun yeni teknolojilerle birlikte yeni grafikleri, yeni oyun içi mekanikleri, yeni dövüş ve animasyon sistemlerini bünyesinde barındırıyor ve bizlere yeni nesil bir Resident Evil tecrübesi sunmayı hedefliyor.
Beklenen tekrar üretim sürüm 24 Mart tarihinde biz oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bu remake  sürüm anne oyunun temelini alıp onu geliştiren bir yapıyı bizlere sunacak. Oyun içerisinde hayatta kalma ögeleri, nişancı ögeleri, aksiyon ve macera öğeleri de yer alacak. bütün bu ögelerin harmanlandığı bu oyun içerisinde daha karanlık ve daha gergin bir atmosfer ile karşılaşacağız. Oyun içerisinde Resident Evil dünyasından aşina olduğumuz Casus Leon S. Kennedy ile oynayacak ve burada bir kız kaçırma olayını nihayetine erdirmek için bulunacağız.
Hayatta kalma temalı bu üretim içerisinde yeni jenerasyon grafikler, üst seviye animasyon ve nişancı ögeleri, üçüncü Şahıs kamera nazar açısı ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak.
 
 
 
Oyun içerisinde karşımıza farklı farklı Hasım tipleri çıkacak ve bu Hasım cinslerini atlatmak büsbütün bizim işimiz olacak. Oyunda seriden aşina olduğumuz hudutlu sayıda mühimmat bulunacak ve bu mühimmatları makul ve gerçek bir formda kullanmamız gerekecek. Yeniden oyun içerisinde Daimi olarak etrafı araştıracak, etrafı araştırdığımız esnada Türlü cephaneler ve mühimmatlar bulabileceğiz. Bunun yanı Dizi Yine silah aparatları bularak silahlarımızı geliştirecek ve karşımıza çıkan düşmanlara karşı daha tesirli bir halde gelmeye çalışacağız.
Remake ile birlikte atıldığımız bu macerada olağan düşmanlar haricinde bir de işveren savaşları bulunacak. Bu işveren savaşları olağan düşmanların karşısında daha şiddetli bir tecrübesi bizlere sunacak. İşveren savaşları içerisinde reflekslerimizi Fazla uygun kullanmamız gerekecek.
Silahlarımızdaki mühimmatlara Fazla dikkat etmemiz gerekecek. Oyun içerisinde birçok işveren savaşı bulunacak ve işveren savaşlarının her biri birbirinden farklı olacak. Her işverenin kendine has özellikleri ve maharetleri bulunacak ve her işverenin kendine has hamle tarzı bulunacak. Bu hamle tarzlarını öncelikle öğrenmemiz gerekecek ona nazaran karşı atak yapmamız lazım.
 
 
Oyun içerisinde düşmanlardan gelen akınlara karşı kendimizi koruyacak, onlara karşı sağa sola yanlışsız kaçabilecek ve karşı atılımda bulunabileceğiz. Oyun içerisinde farklı oynanış mekanikleri ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Oyunda Yine elimize alacağımız Irak dövüş silahlarından yakın dövüş silahlarına kadar birçok silah çeşidi bulunacak. Oyunda silahlardan pompalı tüfeklere av tüfeklerinden daha farklı silahlara kadar birçok silah çeşidi bizlere bekliyor olacak. Oyunda bu silahların yanı Dizi fırlatacağımız yanıcı hususlar, patlayıcı hususlar ve dahası yer alacak.
Oyun içerisinde bir de seriden aşina olduğumuz craft sistemi bulunacak. Bu zanaat sistemi sayesinde yeni cephaneler elde edebileceğiz. Etrafı keşfetmek için atadığımızı bu macerada bulduğumuz kaynaklarla birlikte silahlarımız için makul sayıda cephaneler üretebilecek bunun yanı Dizi canımızı tazelemek için de Çeşitli med-kitler yapabileceğiz. Zanaat sistemi sayesinde kendimize fayda sağlayacak birçok ögesi ve öğeyi birleştirebilecek ve bunları daha kullanışlı hale getirebileceğiz. Bilhassa bu craft sistemi işveren savaşlarında Fazla Ehemmiyet arz edecek. Hasebiyle buralarda mermileri ve can tazeleme med-kitlerini Daimi olarak buradan yapmak durumunda kalacağız. Bunun için de etrafı keşfederek bol bol kaynak toplamamız gerekecek.
 
 
Leon ile atıldığımız bu aksiyon macera oyunu içerisinde üstte da bahsettiğim üzere kaybolan bir kızın peşine düşeceğiz. Bu kızı kurtarmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışacağız ve bu esnada birçok Hasım ve tehditlerle birlikte karşılaşacağız. hikaye odaklı aksiyon macera hayatta kalma oyunu içerisinde Çeşitli bölgelere gidebilecek ve bu bölgelerde farklı farklı tehlikelerle karşılaşabileceğiz. Temelinde kıssanın yer aldığı bu oyun içerisinde yer yer Ara sahnelerle yer yer de Türlü Ira konuşmaları ile birlikte hikaye bizlere aktarılacak ve biz de bu öyküyü deneyimleyeceğiz.
2005 yılında çıkış yapan Özgün oyundan sonrası bu remake sürüm, oyunu tekrar oynamak isteyenler için ilaç niteliğinde olacak. Capcom tarafından geliştirilen bu tekrar yapıp sürümü bizlere Aka şeyler vaat ediyor olacak. Oyun içerisinde Çağdaş grafikler, yeni ve geliştirilmiş animasyonlar mekanikler ve daha fazlası yer alacak. Daha Evvel başarılı tekrar imal sürümleriyle karşımıza çıkan Capcom’dan beklentimiz yüksek. Hasebiyle âlâ bir imal bekliyoruz.
 
 
24 Mart tarihinde çıkış yapacak olan bir yine üretim sürümü takımın kendi oyun motoruyla birlikte geliştiriliyor. RE motorunu kullanan bu imal içerisinde gelişmiş teknolojiler bulunuyor ve Özgün oyunun özü bu üretim sürümle birlikte korunuyor. Oyun içerisinde üçüncü Şahıs bir kamera nazar açısı bulunuyor ve karakterimizi burada sırtından görebiliyoruz. Oyunda hayatta kalma, endişe, nişancı ve aksiyon ögeleri bulunuyor. Bu ögeler daima birlikte bu oyun içerisinde harmanlanıyor.
 
 
Oyunun anne öyküsü ve Özgün yapısının korunacağı bu remake sürüm 24 Mart 2023 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun ayrıyeten Ray Tracing teknolojisini bünyesinde barındıracak. Ayrıyeten bu imal Denuvo muhafaza teknolojisini kullanacak.
 
– EA Sports PGA Tour (24 Mart: spor, golf, çevrimiçi)
 
 
Electronic Arts – Tiburon tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan çevrimiçi golf sporu oyunu A Sports PGA Tour, 24 Mart tarihinde geliyor. Gerek grafikleri ile gerekse mekanikleriyle yeni nesil bir tecrübesi bizlere sunacak olan bu Golf oyunu içerisinde farklı farklı alanlara geçiş yapacak ve burada Çeşitli golf karşılaşmalarını iştirak göstereceğiz. Bir yandan rahatlatıcı bir tecrübesi bizlere sunmaya hazırlanan bu üretim içerisinde öteki yandan da çevrimiçi bir halde öbür oyuncularla kapışabilecek ve bunlarla birlikte Golf sporu üzerinde tecrübe elde edebileceğiz. Hem tecrübeli hem de yeni oyuncuları hitap eden yapısı ile karşımıza çıkacak olan bu Golf sporu oyunu içerisinde farklı farklı alıştırmalar, Türlü turnuvalar, etkinlikler ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak.
Yeşil alanlarıyla ve görüntüleriyle karşımıza çıkış yapacak olan bu üretim içerisinde üst seviye bir Golf oynanış dinamikleri karşımıza çıkacak. Oyunda gerek grafikler gerekse atmosfer Fazla daha yeterli bir formda yansıtılacak. Yeni mekaniklerin ve birçok yeni özelliklerin yer aldığı bu oyun içerisinde Çeşitli stilde atışlar yapabilecek ve bu atışlar üzerinde ustalaşabileceğiz. Her bir oyuncu bu oyun içerisinde farklı bir tecrübe elde edecek ve kendi spor geçmişine nazaran bu oyunda ustalaşabilecek.
 
 
Her oyuncu elbette farklı vakitlerde farklı şekilde ustalaşmaya çalışacak, her bir oyuncunun farklı bir spor tecrübesi meskene geçmiş olduğundan Dolayı bu oyunda herkes farklı bir yapıyı sergileyecek ve ona nazaran stratejisini belirleyecek diyebilirim.
Oyun içerisinde Çeşitli karşılaşmalar ve etkinlikler bulunacak. Bu etkinliklere ve karşılaşmalara katılarak birçok Ödül elde edebileceğiz. Oyunda Tekrar etrafta seyirciler bulunacak, kalabalık seyirci topluluğunun ardında golf atışlarımızı yapacağız. Hem atmosfer hem de oyun dinamikleri açısından bizlere kâfi seviyede ve üst seviyede bir tecrübe sunmayı hedefleyen bu oyunda birçok şampiyona bizleri bekliyor olacak.
 
 
Electronic Arts, 10 yılı aşkın bir müddettir bu Golf oyununa duyurmamıştı artık ise bu üretim tekrardan yeni jenerasyon olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun içerisinde geliştirici takımın belirttiğine nazaran yeni jenerasyon mekanikler, üst seviye grafikler Tekrar Golf sopasını sallarken o Darbe hissiyatı, her vuruşta gerçekçi bir hissiyat ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Oyunda bu stil yenilikler ve gerçeklikler oyunculara aktarılmaya çalışılıyor ve oyun içerisinde bu stil yenilikler yer bulmaya çalışıyor.
EA Sports PGA Tour içerisinde akıcı bir Golf tecrübesi elde etmek için yeni teknolojiler kullanılmış durumda. Oyunda her Golf vuruşunda farklı bir hissiyat ve gerçekçi bir dokunuş elde edebileceğiz. Oyundaki bu üslup gerçekçi mekanikler sayesinde Golf oyunundan daha Çok Beğeni alacak ve daha gerçekçi bir hissiyat yaşayacağız. Bu şekil mekaniklerin olması oyuncular tarafından beğenilen karşılanacak ayrıntılar. Münasebetiyle EA bu husus üzerinde uzun uğraşlar verdiğini belirtiyor. Bakalım bu üretim bizlere nasıl bir hissiyat sunacak, oyun çıktığı Vakit daima Bir arada göreceğiz. Oyunun daha Evvel demo sürümü çıkış yapmadığından Dolayı ne yazık ki Deneyim bahtı elde edemedik. Münasebetiyle oyuna çıkacağı vakte kadar beklemek durumunda kalacağız.
 
 
Gerçekçi hissiyatıyla ve mekanikleriyle ön plana çıkmaya hazırlanan bu Golf sporu oyunu içerisinde kendi mesleğimizi yaratacak ve bu meslek içinde basamakları Biricik tek çıkmaya çalışacağız. Oyunda Yine kendi Golf hünerlerimizi gösterecek ve bu golf hünerlerimizi geliştirebileceğiz ve ustalaşabileceğiz. Oyunda Yeniden Çeşitli etkinlikler ve turnuvalar aracılığıyla hem kendimiz geliştirecek hem de yeni Darbe teknikleri öğrenerek farklı farklı maharetlerin sahibi olabileceğiz. Oyunda Yine kendi karakterimizi oluşturacak ve bu karakteri – golfçüyü özelleştirebileceğiz ve kendimize nazaran yenilikçi hale getirebileceğiz. Oyunda Tekrar kullanabileceğimiz farklı farklı golf sopaları toplar ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak.
Farklı farklı alanların ve bölgelerin bulunacağı bu oyun içerisinde her bir alan  farklı bir zorluğu bünyesinde barındıracak ve farklı yeşillikleriyle birlikte karşımıza çıkacak. Her bir sahanın kendine mahsus dinamikleri ve mekanikleri bulunacak. Burada her bir oyuncu farklı bir tecrübe elde edecek ve ne kadar ustalaştığına bağlı olarak bu alanlarda daha kolay bir halde yer bulacak. Oyun içerisinde ayrıntılı ve gerçekçi bir Darbe mekaniği yer alacak ve bu mekanikler üzerinde ustalaşmak ise büsbütün bizim işimiz olacak.
 
 
Detaylı ve derin mekaniklere sahip olacak golf oyunu içerisinde golf sopamızı alarak farklı farklı turnuvalara ve şampiyonlara Mesafe geçiş yapacağız. Oyun içerisinde Darbe tekniklerimizi geliştirebilecek ve Türlü özelleştirmeler yapabileceğiz. Oyunda maharet geliştirmeye ve Ira özelleştirmeye kadar birçok rol yapma ögesi da bulunacak. Münasebetiyle oyun geniş bir özgürlüğü bizlere sunmayı hedefliyor diyebilirim.
Tam bir Golf tecrübesini bizlere sunmayı hedefleyen bu oyun içerisinde çevrimiçi pvp olarak öteki oyuncularla karşılaşmalara katılacak, onlara karşı istikbal ve kimin en düzgün olduğunu göstermeye çalışacağız. Oyunda Tekrar farklı farklı alanlara ve parkurlara geçiş yapabilecek ve bu farklı farklılar içerisinde ustalaşmaya çalışacağız. Oyun içerisinde geliştirici takımın belirttiğine nazaran 30’dan Çok parkur yer alacak ve bu parkurların her birinin farklı delikleri ve zorlukları bulunacak. Bunların üzerinde ne kadar Fazla oynarsak o kadar Fazla ustalaşmaya başlayacağız.
 
 
Bu üretim Frostbite motoru kullanılarak geliştiriliyor. EA tarafından kullanılan bu oyun motoru bizlere üst seviye bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Dilerseniz ön sipariş vererek Türlü bonuslardan faydalanabilirsiniz. Oyunun dijital deluxe sürümünü sipariş verirseniz oyunun tam bir kopyasını alabilirsiniz. Bunun yanı Dizi oyuna 3 günlük bir erken erişim elde edebilirsiniz, ek olarak Türlü donanım paketlerinı, golf sopalarını, oyun içi Premium puanları, tecrübe puanlarını ve daha fazlasını bu ön sipariş bonusuyla birlikte elde edebilirsiniz.
Farklı dinamikleri ve yenilikçi konsepti ile karşımıza çıkacak olan bu golf oyunu içerisinde üstte da bahsettiğim üzere genel olarak toparlayacak olursak yeni mekanikler ve ayrıntılar yer alacak. Oyun içerisinde bir golfçü yaratacak ve bu golfçüyü büsbütün kendimize nazaran özelleştirebilecek ve geliştirebileceğiz. EA Sports PGA Tour içerisinde spor ögelerinin yanı Dizi rol yapma ögelerde bulunacak. Bu rol yapma ögeleri içerisinde Yeniden bahsettiğim üzere Çeşitli geliştirmeler ve özelleştirmeler yapabileceğiz, golf sopasından topuna kadar farklı farklı geliştirmeler bu oyun içerisinde var olacak.
 
 
Oyunda Yeniden üstte bahsettiğim üzere farklı farklı alanlara ve parkurlara geçiş yapabileceğiz. Buralarda Çeşitli karşılaşmalara çıkarak oyun içerisinde ustalaşmaya çalışacağız. Her bölgenin kendine ilişkin zorlukları ve farklılıkları bulunacak. Bunların üzerinde ustalaşmak için de oyunu çokça oynamamız gerekecek.
Uzun müddettir Golf tecrübesi yaşamayan biz oyuncular olarak Yeniden de bu oyunun fiyatı biraz tuzlu. Oyunun standart fiyatı Steam üzerinde 1199 Türk Lirası, Dijital Deluxe sürümü ise 1499 Türk lirası. Herkese hitap etmeyen yapısıyla bu oyuna golf severler ve spor severler deneyebilir. Elbette Olağan ki bu fiyatı verecek olanlar da bu üretime bir göz atabilir diyebilirim.
 
– The Crown of Wu (24 Mart: souls-like, aksiyon, macera)
 
 
Red Mountain Consulting SL tarafından geliştirilen ve Meridiem Games, Gammera Nest, Ripples Asia Venture takımları tarafından yayınlanacak olan souls-like, aksiyon, macera, bulmaca oyunu The Crown of Wu, 24 Mart tarihinde oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 
Farklı atmosferleri ile ve dikkat cazip görünümleri ile karşımıza çıkacak olan bu kuvvetli aksiyon macera oyunu içerisinde öteki tarafta platform ögeleri da yer alacak. Hem kuvvetli bir Etraf tecrübesi hem de bunun yanı Dizi karşımıza çıkacak olan düşmanları alt etmek için Çeşitli gayretlere giriş yapacak. Bu zorluklardan sağ çıkmak için de kendi reflekslerimizi ve marifetlerimizi kullanmak durumunda kalacağız.
Oyun içerisinde yalnızca platform ve güçlü dövüşler bulunmayacak bunu yanı Dizi çözmemiz gereken bulmacalar da bulunacak. Bu bulmacaları çözerek oyun içerisinde bir sonraki etaba gerçek ilerlemeye başlayacağız.
 
 
3 boyutlu bir aksiyon macerasının bizlere sunulacağı bu imal içerisinde Çin mitolojisinden ilham Meydan Türlü düşmanlar ve karakterler yer alacak. Maymun Kral olarak oynayabileceğimiz bu oyun içerisinde düşmanlara karşı Biricik başımıza savaşabilecek ve onlara karşı tacı Geri almak için Aka çabalara giriş yapacağız. Oyunda Tekrar berbatlığın kol gezdiği bir dünyada yer alacak ve bu dünyada yer Meydan berbatlığı alt etmek için kendi yeteneklerimizi ve marifetlerimizi sergilemek durumunda kalacağız.
Bu oyun içerisinde farklı farklı kısımlar bulunacak, bu kısımlara ilerleyerek Çeşitli zorlukları aşmaya çalışacağız. Her bir kısmın farklı farklı zorlukları ve bulmaca ögeleri bulunacak. Hasebiyle bu bulmacaları çözmek durumunda kalacağız ve platform zorluklarını da aşmak durumunda kalacağız. Oyunda birçok mekanik bulunacak ve bu mekanikler ortasında zıplama, koşma, dövüşme, Türlü elementleri kullanabilme ve daha fazlasını yer alacak. Oyun bu mevzuda bizlere geniş özgürlük sunmayı hedefliyor.
 
 
The Crown of Wu içerisinde birinci olarak kolaydan sonra yanlışsız bir zorluk düzeyi bulunacak. Bu zorluk düzeyi elbette oyunu ilerleyen kısımlarında daha da artış gösterecek. Münasebetiyle oyunun birinci kısımlara oyuncuyu oyuna alıştırmak için kullanılmış durumda. Oyun içerisinde alacağımız karakterimiz ile Çeşitli bölgelere ilerleyecek, bu bölgeleri düşmanlardan temizlemeye çalışacak ve buralarda bulunan bulmacaları çözmeye başlayacağız. Oyun içerisinde kullanacağımız karakterimizle zıplayabilecek, düşmanlara karşı kendinizi savunabilecek ve onlara karşı ataklarda bulunabileceğiz. Bunun yanı Dizi ilerlediğimiz her bir bölgede etrafı keşfedebilecek ve Çeşitli sırları açığa çıkarabileceğiz.
Çeşitli sırları açığa çıkarabildiğimiz bölgeleri Biricik tek gezdiğimiz bu oyun içerisinde farklı farklı element ögeleri da bulunacak. Ateş, hava, toprak ve şimşek elementleri bulunan bu oyun içerisinde bu elementleri kullanarak da düşmanlara karşı daha tesirli bir halde karşı çıkacağız. Oyunda bu elementler üzerinde ustalaşabilecek, bu elementleri geliştirebilecek ve daha Çok yeteneğin kilidini açabileceğiz. Münasebetiyle oyun hem dövüş mekanikleriyle hem de elementleriyle karşımıza çıkmaya çalışacak.
 
 
Oyun içerisinde bulmaca ve aksiyon ögeleri dışında bir de Türlü platform zorlukları bulunacak. Çeşitli yüksekliklerden karşıya atlayabileceğimiz, Türlü platform zorlukları, Yine zamanlama gerektiren parkurlar ve daha fazlası bu oyun içerisinde yer alacak. Üçüncü Şahıs bir kamera nazar açısına sahip bu oyun içerisinde Çin mitolojisinden ilham Meydan karakterler ve düşmanlar yer alacak. Bu fantezi dünyası içerisinde Çeşitli zorluklar bulunacak ve bizim Temel emelimiz ise bu krallığın tacını tekrardan Geri almak olacak. Büsbütün bu gaye doğrultusunda Aka bir maceraya atılacağız ve karşımıza çıkan düşmanları ve zorlukları aşmaya başlayacağız.
Büyük bir krallığın içerisine geçiş yapabileceğimiz Bu oyun içerisinde farklı farklı Hasım çeşitleri ve bu Hasım cinslerinin farklı yeteneği bulunacak. Bu düşmanları aşmak için oyun içerisinde birazcık vakit geçirmek ve karakterimiz üzerinde ustalaşmak gerekecek. Oyun içerisinde farklı yetenekleri kullanabilecek ve düşmanlara karşı bu yeteneklerimizi uygulayabileceğiz. Üstte da bahsettiğim üzere oyunda farklı farklı element özellikleri bulunacak ve bu özellikleri kullanarak düşmanlara karşı daha tesirli bir formda karşı çıkacağız.
 
 
Akıcı bir dövüş mekaniğini bizlere sunmayı hedefleyen bu oyun içerisinde elbette Fazla yüksek yapımlı bir hikaye ve kısım tasarımı beklememiz yanlışsız olmaz. Müstakil bir geliştirici takım tarafından geliştirilen bu oyun içerisinde gerek karakterleri davranışları, animasyonları ve kısım dizaynları biraz daha düşük düzeyde karşımıza çıkıyor. Münasebetiyle bu durumu göz önünde bulundurarak bu oyunu tavsiyede bulunabilir yahut bulunmayabiliriz.
Oyun içerisinde Yine doruklara gerçek tırmanabilecek, Türlü yüksekliklere yanlışsız kendimizi çıkarabilecek ve buralardaki zorlukları aşmaya çalışacağız. The Crown of Wu içerisinde bol bol parkur zorlukları, bulmacalar ve daha fazlası bizleri bekliyor olacak. Bu bulmacaların ve parkur zorlukların yanı Dizi elbette düşmanlara karşı dik bir formda durmaya çalışacağız. Hem düşmanlarla hem parkurlarla uğraşmak oyun içerisinde elbette biraz şiddetli olacak.
 
 
Oyun içerisinde yer Meydan bulmacalar öncelikle kolaydan zora yanlışsız ilerleyecek ve bu bulmacaların zorlukları ilerleyen düzeylerde daha şiddetli ve karışık hale gelebilecek. Oyunda tahminen de bir kısımda takılacağız ve burada uzun bir müddet bulmacaya çözmeye çalışacağız. Tahminen bu yüzden bir oyuncu olarak sıkılabileceğiz. Münasebetiyle bu duruma dikkat etmemiz gerekecek. O yüzden üstte bahsettiğim üzere Çeşitli yetenekler bulunacak ve bu yetenekleri kullanarak da zorlukları aşmaya çalışacağız.
Çalınan tacı Geri almak için atılacağımız bu Aka macera aksiyon oyununda Türlü mekanikler ve akıcı biçimde bir dövüş sistemi bulunacak. Bu dövüş sisteminin geliştirici takımın belirttiğine nazaran denetimleri pek kolay olacak. Hem karakteri hem de dövüş mekaniklerini Denetim etmek oyuncular açısından Fazla Ehemmiyet arz ediyor. Bunlar ne kadar kolay ve akıcı olursa oyuncular daha Çok Beğeni alıyor ve bu da bizi daha Çok bizleri oyun içerisine adapte ediyor diyebilirim. Şiddetli ve komplike denetimler sahiden de oyunculara güç anlar yaşatıyor hasebiyle bu seçime gidilmesi sahiden de hoş olmuş.
 
 
Oyun içerisinde karakterimiz ile Çeşitli zorluklara adım atabilecek, bu zorlukları aşmak için de kendi yeteneklerimizi sergilemeye çalışacağız. The Crown of Wu içerisinde zıplayabilecek, koşabilecek ve düşmanlara karşı Çeşitli yeteneklerimizi sergileyebileceğiz ve düşmanlara karşı daha tesirli bir formda Amade olabileceğiz. Oyunda karışık bulmacalar, şiddetli parkurlar ve daha fazlası yer alacak. Bunları aşmak için de oyunda bir mühlet vakit geçirmemiz gerekecek.
Tabii bu zorlukların ve aksiyon sistemine karşı öteki tarafta arka planda Çin mitolojisinden ilham Meydan Çeşitli müzikler yer alacak. Bu müzikler ve melodiler sayesinde oyun içerisine kendimiz daha güzel adapte edebileceğiz. Oyunda bu üslup geçişlerin ve özellikleri yer alması oyuncular açısından pek hoş bir tecrübe sunabilecek diyebilirim.
 
 
Birçok mekaniğin ve özelliğin yer alacağıbBu oyun  24 Mart tarihinde çıkış yapacak. Aksiyon dövüş ögelerin yanı Dizi bulmaca ve platform öğelerini seven oyuncuların oynayabileceği bu üretimin şu anda Steam sayfası Aleni durumda. ek olarak oyunun şu anda demo sürümü de bulunuyor. Bu demo sürümünü deneyerek oyunun birinci kısımlarını deneyebilir ve oyunu Temel mekaniklerini,  atmosferini ve işleyiş formunu öğrenebilirsiniz. Bu demo sürümü sayesinde oyunu satın alıp almayacağınızı da karar verebilirsiniz.
Demo sürümünü deneyip beğendiyseniz oyunu dilerseniz Dilek listenize ekleyebilir ve İstek listenize eklediğiniz Vakit oyun çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz. Bu da size oyuna çıktığını bildirir. Münasebetiyle kolaylık sağlar. Oyunun şu anda fiyatı muhakkak değil lakin çıkış yaptığı gün bu fiyatı görebileceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir