Macera Oyunu Rakuen, Switch için 23 Mart 2023’te Piyasaya Sürülecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Leeble Forest, macera oyunu Rakuen’in Switch sürümünün 23 Mart 2023’te Nintendo eShop aracılığıyla piyasaya sürüleceğini duyurdu. Rakuen, PC için birinci olarak 10 Mayıs 2017’de Steam aracılığıyla piyasaya sürüldü. ek olarak iOS ve Android sürümleri de planlanıyor fakat bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Rakuen, hastanede kalan Ufak bir çocuğu anlatan bir macera oyunudur. Çocuk bir gün annesinden, favori hikaye kitabındaki fantezi dünyasına giderken kendisine eşlik etmesini ister. Böylece Ormanın Koruyucusu’ndan bir dileğini gerçekleştirmesini isteyebilecektir. Dileğini elde edebilmek için, hastanedeki öteki hastaların, fantezi dünyasında Mevcut olan öteki benlikleriyle irtibata geçip, onların problemlerini çözmesi gerekmektedir.
 
Kırılmış bir müzik kutusunu canı değerine koruyan, kendini hiç ziyarete gelen birilerinin olmamasından yakınan, huysuz, İhtiyar bir adam; aylardır komada olmasına Karşın kocasının kendisinin yanı başından ayrılmadığı genç bir bayan; hastalandıktan sonra arkadaşına asla veda etme bahtı bulamamış, bunun için gözyaşı döken Ufak bir kız… Çocuk yavaşça, etrafındaki hastaları rahatsız eden sırların ve uğraşların, gizemli bir biçimde bu Tuhaf hastaneyle ilişkili olduğunu ayrım etmeye başlıyor.
 
Duyuru  Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir