Lords of the Fallen’ın çıkış tarihi sızdırıldı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 13, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı CI Games ve geliştirici Hexworks tarafından biz oyunculara sunulacak souls-like aksiyon rol yapma oyunu Lords of the Fallen’ın çıkış tarihi sızdırıldı. Twitter kullanıcısı Aggiornamenti Lumia tarafından paylaşılan gönderiye nazaran oyun 13 Ekim tarihinde geliyor. Oyunun resmi çıkış tarihinin iddialara göre Summer Games Fest 2023 etkinliğinde duyurulması bekleniyor.
 
Lords of the Fallen souls-like bir rol yapma tecrübesini sunmayı hedefliyor
 
 
 
Unreal Engine 5 tarafından geliştirilen Lords of the Fallen yüksek kaliteli dokulara sahip olacak. Ayrıyeten oyunda giysiler, zincirler, saçlar, kemerler ve Fazla daha Çok Faktör için gelişmiş UE5 Chaos Physics teknolojisini kullanılacak. Bu teknoloji ile birlikte objelerin / ayrıntıların dalgalanması ve devinim etmesi daha gerçekçi bir biçimde karşımıza çıkacak.
 
Daha önce The Lords of the Fallen olarak duyurulan ve akabinde Lords of the Fallen olarak İsim değişikliğine uğrayan imal bizlere karanlık bir atmosferi aktaracak. Bizlere sunulan dünya içerisinde farklı bölgelere hakikat ilerleyecek ve güçlü düşmanları yeteneklerimizle ve silahlarımızla birlikte aşmaya çalışacağız.
 
Lords of the Fallen, PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış geliyor.  
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir