oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Korku oyunu Shame Legacy için dikkat çekici oynanış fragmanı yayınlandı

Korku oyunu Shame Legacy için dikkat çekici oynanış fragmanı yayınlandı

admin admin -
11 0

 
Yayıncı Destructive Creations ile geliştiriciler Fairyship Games ve Revenant Games grupları birinci Şahıs hayatta kalma dehşet oyunu Shame Legacy için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Oynanış fragmanı içerisinde ana karakterin 19. yüzyılda tarikatçı köy ortamında bulunduğunu ve kanlı olayları çözmeye çalıştığını görebiliyoruz. öbür yandan hem savunma maksatlı hem de bulmaca çözmek için kullanılan değerli bir Aygıt olan baston bu fragmanla birlikte tanıtılıyor. Ayrıyeten bizlere sunulacak olan bölgenin daha Çok kısmı sergileniyor.
 
Hem zımnilik hem de dehşet odaklı bir yapım
 
 
 
Shame Legacy’de öfkeli tarikatçıların kovalamacasında kendimizi buluyor ve bunlarda kaçınmak için kapalılık ve kaçış mekaniklerini kullanmaya çalışıyoruz. Bu mekaniklerle birlikte hayatta kalmaya başlıyor ve bu süreçte etrafı keşfetmeye koyuluyoruz.
 
Her şeyin kökenine inmeye çalışacağımız oyun içerisinde öteki dehşet oyunlarında olduğunu üzere gizlice devinim etmemiz ve temastan kaçınmamız gerekiyor. Şayet düşmanlara karşı görünürsek kendimizi savunmak için elimizdeki bastonu kullanmak da Fazla Ehemmiyet arz ediyor. 
 
Gerilim dolu Shame Legacy, 30 Mayıs tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Shame Legacy oynanış fragmanı 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir