Korku Oyunu Layers of Fear, PC Demosu 15 Mayıs’ta Çıkıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 11, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Bloober Team ve Anshar Studios, birinci Şahıs dehşet oyunu Layers of Fear’ın 15 Mayıs’ta Steam üzerinden PC demosunun kullanıma sunulacağını duyurdu. ek olarak oyunun sinematik tanıtımı yayınlandı.
 
Layers of Fear, hikaye odaklı birinci Şahıs ruhsal kaygı oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun, Ray Tracing efektlerinin yanı Dizi UE5’in Lumen teknolojisine sahip olacak. Bloober Team, Layers of Fear’ı Haziran 2023’te yayınlamayı planlıyor.
Unreal Engine 5 ile geliştirilen yeni Layers of Fear; Işın İzleme, HDR ve 4K çözünürlüğü destekleyerek görselliği daha etkileyici, sürükleyici ve gerçekçi bir hale getirmeyi hedefliyor. Oyun ayrıyeten Türkçe lisanını destekliyor.
 
Layers of Fear, Haziran ayında PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkacak.
 
Tanıtım görüntüsünde birinci olarak karşımıza dağa çarpan deniz dalgaları çıkıyor. Tanıtımda gösterilen karakter, o dağın üstünde yer Meydan bir binaya giriş yapıyor. Karakterimiz anahtarı kapının deliğine sokacağı sırada ise konutun içinden imgeler karşımıza çıkıyor.
 
Tanıtım Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir