Konami, Yu-Gi-Oh! Dünya Şampiyonası 2023’ü Duyurdu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 03, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün prestijiyle üç farklı kategoride dünyanın En Yeterli Düellocularını belirlemek için düzenlenen yüksek itibarlı memleketler arası bir turnuva olan Yu-Gi-Oh! World Championship’in (Yu-Gi-Oh! Dünya Şampiyonası) 2023 ayağını duyurdu.
 

En nihayet 2019 yılında gerçekleştirilen turnuvanın akabinde KONAMI, Yu-Gi-Oh! World Championship 2023’ü önümüzdeki ağustos ayında Japonya’da düzenlemeyi planlıyor.

KONAMI, Yu-Gi-Oh! World Championship 2023’ün Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG), Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS ve Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL için üç farklı turnuvaya mesken sahipliği yapacağını duyurdu.
 
 
 
Yu-Gi-Oh! World Championship’in eleme tipleri ile ilgili bilgiler, resmi Yu-Gi-Oh! kart oyunları web sitesi ve toplumsal medya kanallarının yanı Dizi oyun içi bildirimler aracılığıyla duyurulacak. 
 
Daha Çok bilgi için adresimiz: https://www.konami.com/yugioh/worldchampionship/2023/en/
 
Bugünkü duyurunun yanı Dizi KONAMI, Yu-Gi-Oh! kart oyununun 25. Yıl dönümü projesi için Özel bir tanıtım fragmanı paylaştı. Görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz: 
 
 
Yu-Gi-Oh! kart oyunu 25. yaşını 4 Şubat 2024’te kutlayacak. Bugün, Yu-Gi-Oh! TCG’nin yanı Dizi oyunun Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS ve Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL üzere dijital versiyonları bütün dünyada milyonlarca oyunsever tarafından oynanıyor. KONAMI, 25. Yıllık Düello tarihini kutlamak için 25th anniversary project’i (25. Yıl dönümü projesi) 2023’te lanse edecek ve dünya çapında Hatıra eserleriyle Çeşitli promosyonlar piyasaya sunacak. 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir