Keşif bulmaca oyunu DE-EXIT: Eternal Matters 14 Nisan’da geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 01, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı HandyGames ve geliştirici SandBloom Studio, DE-EXIT: Eternal Matters’ın 14 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden) için 19.99 dolarlık bir fiyatla çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun Türkiye fiyatı çıkış yaptığında muhakkak olacak.
 
Keşif odaklı bulmaca platform deneyimi
 
 
 
Minecraft dünyasını ve yapısını andıran platform keşif oyunu içerisinde Türlü zorluklara atılacak ve bu zorlukları da aşmak büsbütün bizim işimiz olacak. Oyunda yer yer kapalılık ögeleri yer yer de aşmamız gereken bulmacalar yer alacak. Her bir bulmaca farklı zorlukla birlikte karşımıza çıkacak.
 
Farklı farklı bölgelere geçiş yapabileceğimiz ve yeni yerleri keşfedebileceğimiz bu oyun içerisinde Aka bir maceraya atılacak, bu macera içerisinde Türlü zımnilik ögeleri içeren kısımlara giriş yapacak ve bizlere sunulan öykünün sırlarını açığa çıkarmaya çalışacağız.
 
Beklenmedik olaylarla karşılaşabileceğimiz ve Türlü maceralara çıkabileceğimiz bu oyun içerisinde bu dünyanın sırlarını çözmeye çalışacak, bu sırları çözerken Çeşitli zorluklarla karşılaşacağız.
 
DE-EXIT: Eternal Matters çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir