Kart tabanlı strateji oyunu Wildfrost 12 Nisan’da geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 31, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Chucklefish ve geliştirici Deadpan Games, kart tabanlı taktik roguelike strateji oyunu Wildforst’un Nintendo eShop üzerinden Switch ve Steam üzerinden PC için 12 Nisan’da 19.99 dolara çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun şu anda Nintendo eShop üzerinde bir demo sürümü mevcut.
 
Kart tabanlı taktik oyunu
 
 
 
Oynanışımıza nazaran farklı farklı kombinasyonları ve desteleri oluşturabileceğimiz Wildfrost  içerisinde en âlâ deste şahsa nazaran değişkenlik gösteriyor. Oyunda yapacağınız her atak Fazla Ehemmiyet arz ederken desteler ortasında geçiş yapabiliyor ve Çeşitli kartlar toplayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde farklı cinste birçok kart bulunuyor ve bunları hakikat vakitte kullanmaya çalışıyorsunuz.
 
Kartlar ve desteler dışında bir de uğraşımıza Yardımcı olmak gayesiyle Çeşitli yoldaşlar bulunuyor. Bu yoldaşların her birinin rastgele marifetleri ve istatistikleri yer alıyor. Bu yoldaşlar aslında bizim başkanımız pozisyonuna geliyor ve bunların da avantajları ve dezavantajları bulunuyor.
 
12 Nisan’da Switch ve PC için 19.99 dolar karşılığında çıkış yapacak oyunun Türkiye fiyatı şimdi muhakkak değil.
 
Wildfrost çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir