İzometrik rol yapma oyunu The Thaumaturge için ilk oynanış fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 04, 2023 Yorum Yok

 
Geliştiriciliğini Fool’s Theory’nin ve yayıncılığını 11 bit studios’un üstlendiği izometrik kamera nazar açısına sahip rol yapma hikaye macera oyunu The Thaumaturge için birinci oynanış fragmanı yayınlandı. 1 dakikalık oynanış görüntüsü içerisinde oyunun Temel mekanikleri, oyunda yer Meydan kimi bölgeler ve atmosferler, karakterlerin yürüyüş animasyonları ve daha fazlası bulunuyor.
 
The Witcher Remake geliştiricilerinden yeni rol yapma oyunu
 
 
 
Farklı seçimler yapabildiğimiz ve bu seçimlerle farklı sonuçlara varabildiğimiz rol yapma gizem macera oyunu The Thaumaturge’da sıra tabanlı dövüş mekaniğini yer alıyor. anne karakterin dövüş maharetlerini geliştirebileceğimiz ve istatistiklerini yükselteceğimiz bu oyun içerisinde karanlık bir atmosfer bizleri bekliyor ve verilen misyonları yerine getirmeye çalışıyoruz.
 
20. yüzyılın başlarında Rus İmparatorluğu’nun otoriter idaresi altındaki Varşova’da geçecek olan bu imal içerisinde oyuncular, tarihi karakterler ile tanışma fırsatı yakalayabiliyor. hikaye anlatımının ön planda olduğu ve garip yaratıkların bulunduğu bu oyunun şu anda bir çıkış tarihi bulunmuyor. 
 
Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda. 
 
İşte birinci oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir