It Takes Two, 7 Milyon Satış Sayısını Aştı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Geliştirici Hazelight, co-op macera platform oyunu It Takes Two’nun dünya çapında yedi milyondLahza Çok sattığını duyurdu. Bu sayı, 4 ŞubBeygir 2022’de beş milyon, 13 Ekim 2021’de üç milyon, 17 HazirLahza  2021’de iki milyon, 23 NisLahza 2021’de ise bir milyon adetti.
 
It Takes Two saf co-op tecrübesi sunuyor. Friend’s Pass ile bir arkadaşınızı fiyatsız bir biçimde çevrimiçi olarBeyaz size katılmaya Davet edebilir ve iki Benlik heyecLahza verici bir macera yaşayabilirsiniz. 
 
It Takes Two’da bir sonraki adımda ne ile karşı karşıya olduğunuzu asla bilemezsiniz. Her düzeyde ustalaşmanız gereken cinsler ve meydLahza okumalar bulunuyor. Her düzeyde yeni Ira yetenekleri kazanacBeyaz ve etkileşimli bir hikaye anlatımı ile platformdLahza platforma atlayacaksınız.
 
It Takes Two, 26 Marka 2021’de Xbox Series X|S, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One ve  Steam ve Origin üzerinden PC için piyasaya sürüldü.
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir