İptal edilen Doom 4’ün Call of Duty konseptinden yeni oynanış videosu sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 03, 2023 Yorum Yok

 
Aksiyon odaklı nişancı oyunu Doom 4’ün iptal edilen sürümünden yeni bir konsept tanıtım görüntüsü sızdırıldı. Bu görüntü oyunun Call of Duty konseptini ön plana çıkarıyor. Görüntü içerisinde oyun içerisinde yer Meydan birtakım yerler, Türlü düşmanlar, Ira animasyonları ve daha fazlası yer alıyor.
 
Doom 4, CoD mekaniklerine benzeri halde karşımıza çıkacaktı
 
 
 
Doom 4, temel olarak Dünya’da geçecekti ve Call of Duty serisinde yer Meydan oyunlara misal halde karşımıza çıkacaktı. CoD oyunlarında bulunan oynanış mekaniklerinin ve daha fazlasının olması planlandığı Doom 4’te Çeşitli plan değişiklerine gidildi. Öncelikle id Software, bu CoD konseptinden vazgeçti ve bunun yanlış olduğunu öne sürerek iptal etme kararı aldı.
 
Oyuncular bu karardan epey mutlu üzere görünüyor ne de olsa Doom 2016 ve Doom Eternal oyunları çok tatmin edici ve üst seviye bir Doom tecrübesi sunuyor.
 
İptal edilen Doom 4 oyunu için birinci sızıntı 2015’te gerçekleşmişti. Birinci sızıntıda kamera gerisi imgeleri ve Fazla sayıda ekran manzarası ortaya çıkmıştı. Artık ise oyunun oynanış görüntüsü karşımıza çıkıyor.
 
İşte oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir