İki şahıs Tarafından Geliştirilen Blight: Survival için Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 04, 2022 Yorum Yok

 
Haenir Studio tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan orta çeşit temalı çevrimiçi co-op roguelite aksiyon oyunu Blight: Survival için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Yalnızca iki şahıs tarafından geliştirilen bu yapım alternatif bir 14. yüzyılda geçiyor ve dört oyuncuya kadar takviye sunuyor. Bu kadar Ufak bir takım için bu alfa öncesi oynanış imgeleri birçok oyuncu tarafından beğeniyle karşılanıyor.
 
Sadece iki şahıs tarafından geliştirilen orta tıp temalı aksiyon oyunu
 
 
 
İki devlet ortasındaki bir savaşı husus Meydan dört oyunculu co-op aksiyon-korku roguelite oyunu Blight: Survival, bitmek bilmeyen bir uğraş biz oyun severleri bekliyor olacak. En Çok üç arkadaşınızla birlikte oynayacağınız bu üretimde vahşet ve dehşet ögeleri da yer alacak.
 
Bir taraftan düşmanları ortadan kaldıracağınız bu oyunda diğer taraftan ganimetleri yağmalayacak ve cebinize atacaksınız. Blight: Survival’da Fazla Çeşitli silahlar ve zırhlar ortasından seçim yapabilecek ve kendi oyun üslubumuza nazaran şekillendireceğiz.
 
Oyunda geniş bir dünya ve harita bizleri bekliyor olacak. Devasa bu haritada savaşın getirdiği kaosla birlikte keşfe çıkacak, yağmalayacak ve düşmanları alt edeceğiz. 
 
Blight: Survival oyununun çıkış tarihi şimdi aşikâr değil. Şu anda oyun geliştirilme etabında.
 
Blight: Survival oynanış fragmanı
 
Blight: Survival için yayınlanan oynanış fragmanında oyun içi sinematikler, atmosfer, ortam, zırhlar, silahlar, karakterler, yürüyüş animasyonları, Etraf ayrıntıları, aksiyon – dövüş sistemi ve daha fazlası gösteriliyor. Bu fragmana bakarak oyunda az Fazla hangi yapının olacağını görebiliyoruz. 
 
Steam sayfası
https://store.steampowered.com/app/1774880/Blight_Survival/
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir