Hogwarts Legacy tahmin edilenden yüzde 256 daha fazla sattı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Geliştiriciliğini Avalanche Software’in ve yayıncılığını Warner Bros. Games’in üstlendiği Harry Potter temalı Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy’nin varsayım edilenden yüzde 256 daha Çok sattığı bildirildi. Warner Bros. kıdemli global marka müdürü Linkedin üzerinde yer Meydan açıklamayı güncelleyerek oyunun varsayım edilenden daha Fazla sattığını belirtti.
 
Oyun Fazla satmaya ve oynanmaya devam ediyor
 
 
 
Twitter kullanıcısı bogorad22 tarafından tespit edilen Linkedin açıklamasında şu tabirler yer alıyor: “Oyunun satış oranı birinci amaçlarımızın ötesine geçti ve yüzde 256 daha Çok sattı. Oyun birinci iki haftada 12 milyon satış sayısını aştı ve 850 milyon dolardan Çok yarar getirdi.
 
Oyun öteki taraftan 1,3 milyon izlenme sayısı ile Biricik oyunculu oyun kategorisinde şimdiye kadarki en yüksek eş vakitli izleyici sayısına ulaştı. Bu izlenme sayısıyla beraber Twitch’te bütün vakitlerin en Fazla izlenen (kendi kategorisinde) oyun rekorunu kırdı.”
 
Bu ayın başlarında GamesIndustry.biz, Hogwarts Legacy’nin Aka bir muvaffakiyete imza attığını bildirdi. Bu kapsamda 2022’nin birinci çeyreğinde birebir ay içerisinde (Şubat) çıkış yapan Elden Ring ve Horzion: Forbidden West üzere oyunlardan daha Çok sattı. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir