Hogwarts Legacy, iki haftada 12 milyondan fazla sattı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 24, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software tarafından 10 Şubat tarihinden oyunculara sunulan Harry Potter temalı Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy’nin satış sayıları açıklandı. Oyun bu kapsamda Aka bir muvaffakiyete imza attı ve birinci iki haftada dünya çapında 12 milyondan Çok sattı. Bunun yanı Dizi 850 milyon dolar satış elde ettiği bildirildi.
 
Hogwarts Legacy satmaya ve oynanmaya devam ediyor 
 
 
 
Hogwarts Legacy’nin satışları, Warner Bros. Games tarafından yayınlanan evvelki bütün oyunları geride bırakıyor. Oyun, şu anda bulunduğu üç platformda da satış rekorları kırdı ve çıkışıyla birlikte Twitch platformunda 1,28 milyon izleyici ulaştı. Bu sayı, Biricik oyunculu bir üretim olarak Twitch’te şimdiye kadarki en Aka izleyici kitlesini oluşturuyor.
 
Çok oynanmaya devam eden oyunun bugüne kadar 280 milyon saat kadar oynandığı bildirildi. Etkileşim rekorları kıran Hogwarts Legacy, oyuncuları ve hayranları şad edecek çeşitten bir üretim.
 
Harry Potter serisine dayanan Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu 10 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC için (Steam ve Epic Games Store üzerinden) piyasaya sürüldü. Oyun öte yandan 4 Nisan’da PlayStation 4 ve Xbox One’a istikbal akabinde Switch konsoluna 25 Temmuz tarihinde çıkış yapacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir