Hogwarts Legacy için Harry Potter modu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 04, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software tarafından oyunculara 10 Şubat tarihinde sunulan Harry Potter temalı Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy için yeni modlar yayınlanmaya devam ediyor. Harry Potter periyodunun öncesini mevzu Meydan bu üretimde kendi karakterimizi tasarlayabiliyor lakin bir Harry Potter olarak yollara düşemiyoruz. Bu eksikliğini kapatmak için mod geliştiricileri Türlü modlar yayınlıyor ve şu anda iki farklı Harry Potter modu yayınlanmış durumda.
 
Harry Potter olarak yollara düşme vakti
 
 
 
Harry Potter hayranlarının beklediği mod geldi diyebileceğimiz bu modlar sayesinde direkt olarak Harry ile oyuna başlayabiliyor ve tipinden kıyafetine kadar onunla birlikte yola koyulabiliyoruz. Daniel Radcliffe’e emsal görünümleriyle karşımıza çıkan bu modlar sayesinde Harry Potter’ın görünümünde değişikler de yapabiliyoruz. Bu kapsamda Amade bir görünümü değil özelleştirilmiş bir karakteri elde edebiliyoruz. mesela Harry’nin saç kısmını değiştirebiliyor ve daha fazlasını da yapabiliyoruz. 
 
Yayınlanan iki mod sayesinde oyuncular Harry Potter olarak aksiyona giriş yapabiliyor ve aşina olduğumuz yolları arşınlayabiliyoruz. Mod yalnızca bizlere Harry’nin görünümünü kazandırmıyor birebir vakitte sesi de epeyce emsal bir formda kulaklarımıza geliyor. İşte yayınlanan modlar ve linkleri:
 
– Klasik Harry Potter modu
– Daniel Radcliffe modu
 
Klasik moddan oynanış görüntüleri 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir