Hogwarts Legacy için Genişletilmiş Oynanış Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 12, 2022 Yorum Yok

 
Uzun müddettir geliştirilen açık dünya aksiyon macera rol yapma oyunu Hogwarts Legacy için yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software tarafından oyunculara sunulacak olan bu üretim için yeni bir genişletilmiş oynanış görüntüsü yayınlandı. Bu görüntüde oyunun Aleni dünyası, karakterleri ve daha fazlası bizlere sunuluyor.
 
Geniş çaplı bir Aleni dünya macerası
 
 
 
Hogwarts Legacy, oyunculara sürükleyici bir Aleni dünya aksiyon rol yapma tecrübesi sunmaya hazırlanıyor. Oyunda biz oyuncular fantastik canavarları keşfedecek, karakterimizi özelleştirecek ve iksirler yaparak büyü imalinde ustalaşmaya çalışacağız. Bunun yanı Dizi karakterimizin yetenekleri yükseltmeye çalışacak ve olmak istediğiniz bir büyücü için maceralara atılacağız.
 
1800’leri husus Meydan bu üretimde tanıdık ve yeni yerleri keşfedeceğiz. Bunun yanı Dizi oyunun iki farklı sürümü yer alacak. Standart ve Deluxe edition. Deluxe sürümünde şunlar bulunacak:
 
– Thestral Bineği
– Karanlık Sanatlar Cenk Arenası
– Karanlık Sanatlar Kozmetik Seti
– Karanlık Sanatlar Garnizon Şapkası
– 72 Saat Erken Erişim 
 
Hogwarts Legacy ne Vakit çıkış yapacak? 
 
Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Daha sonraki bir tarihte ise Switch konsolları için  piyasaya sürülecek. 
 
Hogwarts Legacy genişletilmiş oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir