Hogwarts Legacy 4 Nisan 2023’e Ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software, Hogwarts Legacy’nin PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerini daha Evvel planlanan 10 Şubat 2023 çıkış tarihinden 4 Nisan’a erteledi. PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) sürümleri, 10 Şubat’ta planlandığı üzere yayınlanacağı bildirildi.
 
Ayrıca yayıncı ve geliştirici, Hogwarts Legacy’nin Switch sürümünün 25 Temmuz 2023’te çıkacağını duyurdu.
 
Hogwarts Legacy, birinci olarak Harry Potter kitaplarında tanıştığımız dünyada geçen, Aleni dünyaya sahip bir RPG oyunudur. Tanıdık ve yeni pozisyonlarda bir seyahate çıkın, büyülü canavarlar keşfedin, karakterinizi özelleştirin, iksir üretin, büyü yapmada ustalaşın, yeteneklerinizi yükseltin ve daima olmayı istediğiniz büyücü olun.
 
1800’lerde Hogwarts’ı yaşayın. Bu oyunda karakteriniz, büyücülük dünyasını yerle bir etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Çeşitli müttefikler edinip Karanlık büyücülerle savaşın ve nihayetinde büyücülük dünyasının mukadderatını tayin edin. Mirasınız, onu nasıl kullandığınıza bağlı. Yazılmamış olanı yaşayın. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir