Hikaye Odaklı Macera Oyunu The Star Named EOS Bu Yıl Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 18, 2023 Yorum Yok

 
Behind the Frame: The Finest Scenery oyunu geliştiricisi Silver Lining Studio, hikaye bulmaca oyunu The Star Named EOS’u duyurdu. Oyun 2023 yılı içerisinde konsollar ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Hangi konsollara geleceği duyurulmadı. The Star Named EOS’un Steam Next Fest 2023 aktifliğinin bir kesimi olarak 6 Şubat’ta PC için bir demosu yayınlanacak.
 
Hikaye odaklı bulmaca macera oyunu
 
 
 
The Star Named EOS’ta hikaye odaklı bir bulmaca macera tecrübesi bizlere sunulacak. Biz oyuncular bu üretim içerisinde fotoğraf çekebilecek ve fotoğraflarda geçen anları deneyimlemek için vakitte geriye gidebileceğiz.
 
Genç bir fotoğrafçının annesinin ortadan kaybolmasıyla ilgili gerçeği ortaya çıkarmaya çalışacağımız bu oyunda karşımıza çıkan Çeşitli bulmacaları çözmeye çalışacak ve dikkat çeken grafiklere göz atacağız.
 
Elle çizilmiş bir dünyayı keşfedeceğimiz bu oyunda, bir aile gizemini çözecek, Çeşitli zorluklarda bulmacaları çözecek ve vakitte geriye gitmek için fotoğrafları kullanacağız.
 
– Steam sayfası
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir