Hideo Kojima Film ve Müzik Alanlarına Yönelmek istiyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 14, 2022 Yorum Yok

 
Metal Gear Solid ve Death Stranding üzere oyunlar ile bilinen oyun dizayncısı, direktörü ve müellifi Hideo Kojima, sinema ve müzik üzere öteki cümbüş alanlarına da genişlemek istediğini belirtti. Kojima, Japonya’da Anan Awards ile yaptığı röportajda (Video Games Chronicle tarafından çevrildi) şu tabirleri kullandı: “Dijital çalışmalarda bütün alanlar birbirine bağlı. Bu yüzden oyunlardan sinema ve müzik üzere alanlara yanlışsız yönelmek istiyorum – çalışmalar yapmak istiyorum.”
 
Hideo Kojima oyunlarla sonlu kalmak istemiyor
 
 
 
Kojima Productions’ın sahibi Hideo Kojima, cümbüş kesimine yeni bir taraf vermek istiyor ve bu kapsamda çalışmalarını genişletiyor. Yalnızca oyunla hudutlu kalmayıp, müzik, sinema, sıra üzere diğer cümbüş alanlarına da yönelmek istiyor. 
 
Öte yandan Kojima Productions şu anda yeni bir oyun geliştiriyor. Geçtiğimiz süreçte Amerikalı aktris Elle Fanning ile 125 Years Memory’deki Haru/Harumi ve Deadpool 2’deki Yukio rolüyle tanınan Japon oyuncu Shioli Kutsuna’nın Kojima Productions’ın bu yeni oyununda yer alacağı açıklanmıştı.
 
Kojima yeni oyunun farklı bir üslubu yansıtacağını belirtiyor. Ayrıca Kojima, bu oyun başarılı olursa yalnızca oyun sanayisinde değil, sinema sanayisinde de işlerin Tersine döneceğini söylüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir