Harvey Smith: Redfall’un ilk Günden Game Pass’te Olması Biraz Korkutucu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Arkane Studios tarafından geliştirilen Aleni dünya co-op birinci Şahıs nişancı oyunu Redfall, için yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. Stüdyo yöneticisi Harvey Smith yeni yaptığı bir açıklamada oyunun birinci gün Xbox Game Pass hizmetinde olmasının hem güzel hem de bir bakıma korkutucu olduğunu belirtiyor.
 
Harvey Smith, Game Pass’in potansiyelinin olduğunu söylüyor
 
 
 
GamesRadar ile yakın vakitte yapılan bir röportajda konuşan stüdyo yöneticisi Harvey Smith, Xbox Game Pass ile oyunun daha Çok şahsa ulaşacağının farkındayım tabirini kullandı. Bu sözlerin akabinde bir de çekincelerinin olduğunu belirtti.
 
Smith ek olarak şunları söyledi: “Xbox Game Pass hizmetinin potansiyelini biliyoruz. Game Pass’in sunduğu kullanıcı havuzu epeyce büyük. Bu durum bir bakıma epey uygun bir bakıma da korkutucu. Mesela, birinci hafta kaç şahıs Redfall oyununu oynayacak? Ya beklediğimizden Fazla daha Çok kullanıcı olursa…. Şayet o denli olursa kısa müddette çok sayıda Geri bildirim alacağız ve pek Fazla insan nihayet birkaç yılda neler yaptığımızı görebilecek.”
 
Redfall, 2023’ün birinci yarısında Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Ayrıyeten birinci günden Xbox Game Pass hizmetinde de yer alacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir