oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Harry Potter hayranlarına müjde! Harry Potter: Quidditch Champions duyuruldu!

Harry Potter hayranlarına müjde! Harry Potter: Quidditch Champions duyuruldu!

admin admin -
17 0

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Unbroken Studios, Harry Potter: Quidditch Champions’ı konsollar ve PC için duyurdu. Oyunun hangi konsollara geleceği ve çıkış tarihi açıklanmadı. Oyun için şu anda test kayıt etabı mevcut. Kayıtlar için oyunun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Çevrimiçi odaklı bir deneyim
 
 
 
Harry Potter: Quidditch Champions, oyunculara rekabetçi ve Fazla oyunculu bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Bu çevrimiçi ortamda arkadaşlarınızla birlikte Harry Potter evreninden aşina olduğumuz Quidditch sporunu deneyimleyebilecek ve bu karşılaşmalardan galip ayrılmaya çalışacaksınız. Her kazanılan maç sonrası Türlü mükafatların sahibi olacaksınız.
 
Hızlı tempolu, rekabetçi ve Fazla oyunculu yapıyı bizlere sergilemeyi hedefleyen Harry Potter: Quidditch Champions, büsbütün bu spora odaklanıyor. Portkey Games etiketi altında yayınlanacak olan bu oyun birkaç yıldır Unbroken Studios tarafından geliştiriliyor.
 
Harry Potter: Quidditch Champions Müstakil bir proje olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Pekala siz bu oyun için heyecan duyuyor musunuz?
 
Harry Potter: Quidditch Champions kısa fragman
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir