Halo Infinite’in 3. Sezon içerikleri Sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 12, 2023 Yorum Yok

 
Geliştiriciliğini 343 Industries’in üstlendiği nişancı fps aksiyon oyunu Halo Infinite’in 3. dönem içerikleri sızdırıldı. Alfa biçiminde olarak karşımıza çıkan bu sızıntı içerisinde 3. dönemde oyuna iç olacak birtakım içeriklerin ayrıntıları yer alıyor.
 
Halo Infinite’in üçüncü dönemi Mart ayının başında geliyor
 
 
 
Sızdırılan bilgiye göre Halo Infinite’in üçüncü sezonunda daha evvelki dönemlerde yer Meydan lakin artık bulunmayan silahlar tekrardan Geri dönecek bunun yanı Dizi yeni silahlar oyuna iç edilecek. ek olarak 20’den Çok geliştirme içeriği yer alacak. öteki taraftan ise başlat menüsü kısmının arka planında değişikliklere gidilecek. 
 
Ortaya çıkan raporlara göre Crystal Cave kod isimli geliştirme evresindeki yeni bir harita üçüncü dönemde yahut sonraki dönemlerde oyuna iç olacak. Bathrobe Spartan ve Halo Leaks tarafından sızdırılan bu ayrıntıların muteber olduğu bildiriliyor.
 
343 Industries içerisinde gerçekleşen işten çıkarmalara Karşın Microsoft, Halo Infinite’i desteklemeye devam ediyor. Önümüzdeki süreçte geliştirici grup oyunun Fazla oyunculu modlarına odaklanmayı istiyor.
 
Halo Infinite’in Echoes Within isimli 3. Dönemi 7 Mart’ta oyunculara sunulacak. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir