Halo Infinite’i artık 4GB’tan az ekran kartı belleğine sahip oyuncular oynayamayacak

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 21, 2023 Yorum Yok

 
343 Industries, yakın vakitte Halo: Infinite için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme belli ekran kartlarına sahip PC oyuncuları için Aka bir Mani teşkil ediyor. Bu güncelleme, 4 GB’tan az VRAM’e sahip olan ekran kartlarıyla oyuna giriş yapılmasını engelliyor. Münasebetiyle bu türlü bir ekran kartınız Mevcut ise oyunu oynayamayacağınızı bilmeniz gerekiyor. Daha Evvel oyunu bir halde oynamayı başarmış olsanız bile artık bu durum geçerli değil. 
 
Oyunu satın almadan Evvel sistem ihtiyaçlarına göz atın
 
 
 
Teknolojinin Daimi olarak geliştiği bir süreç içerisinde yer alıyoruz. İhtiyaçlar üst tarafta artış gösteriyor ve bir oyunu oynamak artık bir epey zorlaşıyor. Bunun için yüksek kapasiteli sistemlere gereksinim duyuyor ve nihayetinde işler maddiyata dönüyor. 
 
Sadece bu oyun özelinde değil genel manada oyunların öncelikle sistem ihtiyaçlarına bakıp o denli satın almanız daha düzgün olabiliyor. Hakikaten Halo Infinite’e gelen yeni güncelleme birçok oyuncunun önünü kesiyor ve belli ekran kartlarına sahip olan oyuncuların oyuna girmesini engelliyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir