oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Grindstone artık PS4, PS5 ve Xbox Series için mevcut

Grindstone artık PS4, PS5 ve Xbox Series için mevcut

admin admin -
12 0

 
Capybara Games, bulmaca macera oyunu Grindstone’un PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series için yayınlandığını duyurdu. Oyunun şu anda standart fiyatı Playstation mağazasında 199,00 TL, Xbox mağazasında ise 103,20 TL.
 
Grindstone birinci olarak 16 Eylül 2019’da Apple Arcade için akabinde 15 Aralık 2020’de Switch için daha sonra 20 Mayıs 2021’de Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürüldü. 
 
Renkli grafiklere sahip bulmaca tecrübesi sunuyor
 
 
 
Grindstone, epik maceraları içerisinde barındıran bulmaca tecrübesini aktarıyor. Oyun içerisinde ailemizi Fazla gereksinim duyulan bir tatile götürmek için iş veriyor ve bu kapsamda yeteri kadar değirmen taşı biriktirmeye çalışıyor. Alışılmış bunları yapmak için 250’den Çok karmaşık bulmacayı ve tehlikeyi aşmamız gerekiyor.
 
Grindstone bugüne kadar 500’den Çok el imali kısmı bir ortaya getirdi ve PlayStation ve Xbox oyuncuları artık bütün bu kısımlarını keyfini çıkarabiliyor. Bununla da kalmayıp geliştirici grup Grindstone’u bütün platformlarda fiyatsız içerik güncellemeleriyle desteklemeye devam etmeyi planlıyor. 
 
Grindstone konsol çıkış fragmanı
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir