Ghostwire: Tokyo yeni güncellemeyle beraber Xbox Series konsoluna geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 16, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Tango Gameworks tarafından daha Evvel PlayStation 5 ve PC için sunulan dehşet temalı Aleni dünya nişancı aksiyon oyunu Ghostwire: Tokyo, Xbox Series konsoluna gelmeye hazırlanıyor. 
 
Oyunun Xbox Series sürümü Spider’s Thread güncellemesiyle birlikte istikbal ve 12 Nisan’da oyunculara sunulacak. Oyun ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetinde de var olacak. Spider’s Thread güncellemesi birebir vakitte PS5 ve PC oyuncularına da sunulacak.
 
Ghostwire: Tokyo PS Plus’a da geliyor
 
 
 
Ghostwire: Tokyo birinci olarak 25 Mart 2022’de PlayStation 5 ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Bu aydan itibaren Ekstra ve Premium aboneleri için PlayStation Plus Oyun Kataloğu’nun bir modülü olarak sunulacak. Oyun PS Plus’a 21 Mart tarihinde iç edilecek.
 
Ghostwire: Tokyo bizleri endişe dolu bir Tokyo’ya götürüyor. Sağdan soldan gelen tehditleri alt etmeye çalıştığımız, yer yer korkup yer yer de gerildiğimiz bu oyunda içerisinde bir karakteri Denetim ediyor ve bu karakterle birlikte Türlü büyüler atabiliyoruz. genel olarak sevilen imal artık Xbox Series konsoluna çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Ghostwire: Tokyo Xbox Series çıkış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir