Ghostrunner 2 için birinci Konsept Çizimler Paylaşıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 04, 2022 Yorum Yok

 
Cyberpunk temalı aksiyon oyunu Ghostrunner’ın devamı niteliğinde olan Ghostrunner 2 için birinci konsept çizimler paylaşıldı. Yayıncı 505 Games ile geliştirici takımlar One More Level, 3D Realms ve Slipgate Ironworks tarafından oyunculara sunulacak bu devam oyunu PlayStation 5, Xbox Series ve PC için geliştiriliyor. Oyunu şimdi bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Birinci Şahıs aksiyon oyunu Ghostrunner’ın devamı geliştirilme aşamasında
 
 
 
27 Ekim 2020 yılında çıkış yapan serinin birinci oyunu artık devam oyununa kavuşuyor. Mayıs 2021’de duyurulan Ghostrunner 2 için birinci konsept çizimler de yayınlandı. Cyberpunk temasına sahip bu oyunda Tekrar aksiyon dolu bir macera bizleri bekliyor olacak. Belirtilene nazaran birinci oyundan Fazla farklı bir Bina bizlere sunulmayacak lakin Yine de oyundan beklentiler yüksek.
 
Ghostrunner’ın devam oyunu yeni jenerasyon konsollara da çıkış yapacak. Bu sebepten Dolayı birinci oyuna nazaran daha âlâ grafiklere, animasyonlara ve mekaniklere sahip olması bekleniyor. Birinci oyuna benzeri halde devam oyunu Biricik oyunculu bir yapıya, süratli tempolu bir aksiyon sistemine ve ilim kurgu – kıyamet sonrası bir temaya sahip olacak.
 
Oyun hakkında Fazla az ayrıntıya sahip olduğumuz bu süreçte Ghostrunner 2’den yeni fragmanlar ve bilgiler bekliyoruz.
 
Diğer konsept çizimler
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir