Genshin Impact’e 7 Aralık’ta Türkçe Dil Desteği Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici miHoYo tarafından 2020 yılında oyunculara sunulan Fazla oyunculu aksiyon rol yapma oyunu Genshin Impact’e yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor. Oyuna 7 Aralık’ta eklenecek olan “All Senses Clear, All Existence Void” isimli 3.3 güncellemesi ile Türkçe lisan dayanağı ve daha fazlası ekleniyor.
 
Yeni güncelleme ile birçok içerik oyuncuları bekliyor
 
 
 
3.3 güncellemesi oyunculara Sumeru’nun anne kıssası sona ermiş olsa da yeni bir Faaliyet dönemini ve iki yeni karakteri sunacak. Oyuncuları daha Çok kıssanın ve zorlukların sunulacağı bu güncellemede tanınan kart oyunu Genius Invokation TCG’de çevrimiçi olarak denenebilecek.
 
Oyuna beş yıldızlı The Wanderer karakteri ile dört yıldızlı Faruzan isimli Ira iç olacak. Bu iki karakterin de kendine mahsus yetenekleri ve marifetleri olacak. 7 Aralık’ta oyunculara sunulacak olan 3.3 güncellemesi ile oyuna İtalyanca ve Türkçe alt yazma seçenekleri eklenecek. Oyuncular oyunu çapraz kayıt ve çapraz oyun takviyesiyle birlikte PlayStation, PC, Android ve iOS’ta oynayabilir.
 
Genshin Impact şu anda PlayStation 5, PlayStation 4, Epic Games Store üzerinden PC, App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için mevcut. Oyunun Switch konsol sürümü de planlanıyor. 
 
Fragman videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir