Gamedec: Definitive Edition, 2023’ün Başlarında PS5’e Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Perp Games ve geliştirici Anshar Studios, Gamedec: Definitive Edition’ı 2023’ün başlarında PlayStation 5 için yayınlayacaklarını duyurdu. Hem fizikî hem de dijital olarak kullanılabilir olacak. PlayStation Store üzerinden Dilek listesine alabilirsiniz.
 
Gamedec birinci olarak 16 Eylül 2021’de Steam, Epic Games Store , GOG ve Humble Store üzerinden PC için, akabinde 1 Temmuz 2022’de Nintendo eShop aracılığıyla Switch için piyasaya sürüldü.
 
Oyun açıklaması ise şu formda:
 
22. yüzyılın Varşova kentine beğenilen geldin. Teknolojinin akılalmaz seviyede ilerlediği bu gelecekte “gerçek” kavramı göreli bir hâl almış, “hayat” ile “ölüm” ise pek Fazla farklı manaya bürünmüş.
Sanal dünyalar, insan tabiatının binlerce yıllık sıkıntıları olan hırs, tembellik, kıskançlık ve kibri beraberinde getirmiş.
Bu sanal oyun dünyalarında; rakibinin hile yaptığından şüphelenen oyuncular, dijital dünyadaki bağlantılarıyla ilgili gizlice yardım almaya muhtaçlık duyan Güçlü yahut Ünlü beşerler ya da dijital varlığının kurumsal rakipleri tarafından baltalandığından kuşkulanan şirketler, siber Uzay alanında uzmanlaşmış Özel araştırmacılar olan Game Dec’lerin (“Oyun Dedektifleri”) hizmetlerinden faydalanıyor. 
 
Duyuru Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir