Future Games Show Spring sunumu 23 Mart’ta yapılacak: 50’den fazla oyun!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 06, 2023 Yorum Yok

 
GamesRadar+ ve PCGamer’ın konut sahipliği yapacağı Future Games Show Spring sunumu 24 Mart 01:00’de yapılacak. Etkinlik Twitch,  Facebook, YouTube ve Twitter  üzerinden izlenebilecek. Etkinlikte Final Fantasy VII Remake’te Aerith ve Cloud’u canlandıran aktörler Briana White ve Cody Christian yer alacak.
 
50’den Çok oyun hakkında yeni haberler gelecek
 
 
 
24 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Future Games Show Spring etkinliğinde PC ve VR oyunlarına odaklanılacak. 50’den Çok oyunun yer alacağı bu Faaliyet içerisinde Unreal Engine tarafından desteklenen hem PC hem konsol hem de yeni VR oyun tanıtımları bulunacak.
 
Birçok yeni haberin yer alacağı aktiflikte içerik direktörü Daniel Dawkins Çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “En heyecan verici ve yenilikçi oyunların ihtimamla seçilmiş bir karışımını bir ortaya getiriyoruz. 2023’ün birinci aktifliği olacak Future Games Show Spring’te sizlere buluşmak için sabırsızlanıyoruz. 
 
Etkinlik içerisinde oynanabilir demolar, yeni oyun haberleri ve çıkış yapacak oyunlar yer alacak.” Bakalım bu aktiflikte bizleri neler bekliyor olacak.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir