FRONT MISSION 2: Remake için hikaye fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 01, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Forever Entertainment ve geliştirici Storm Trident, FRONT MISSION 2: Remake’in hikaye fragmanını yayınladı. FRONT MISSION 2’nin tekrar imal sürümü Switch için 12 Haziran’da 34,99 dolar karşılığında çıkış yapacak.
 
Klasik taktik oyunu Geri dönüyor
 
 
 
Klasik taktik rol yapma oyunu remake sürüm ile birlikte Geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Temel Front Mission öyküsündeki ikinci oyun birinci Sefer Japonya dışına çıkmayı bekliyor. FRONT MISSION 2, ağır stratejiyi derin ve İlgi cazibeli bir hikaye ile harmanlıyor. Ash, Lisa ve Thomas olarak oynayabileceğimiz oyunda üç Ira ortasında geçiş yapabiliyoruz.
 
FRONT MISSION 2’nin Remake sürümü orijinal oyunun öyküsünü, stratejik Dizi tabanlı dövüşünü ve Wanzer özelleştirme sistemlerini koruyor. Bunun yanına güncellenmiş görseller, yeni özellikler ve geliştirmeler iç ediyor. 
 
Modern oyun içi efektlerin ve yeni lisan dayanaklarının yer aldığı remake sürüm bizlere üst seviye bir tecrübe sunmayı hedefliyor.
 
FRONT MISSION 2: Remake hikaye fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir