Forza Motorsport’un oynanış ekran görüntüsü sızdırıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Yeni çıkış yapacak yarış oyunu Forza Motorsport için yeni bir oynanış ekran imgesi sızdırıldı. Reddit üzerinden sızdırılan bu ekran manzarasında Siyah bir aracın pist kenarında olduğu görülüyor. Ekran imajının hakikaten bu oyuna ilişkin olup olmadığını konusunda kimi kuşkular olsa da Insider Gaming bunun gerçek olduğunu doğrulamayı başardı.
 
Ekran imgesinde bir Twitch yayıncısının filigranı yer alıyor 
 
 
 
Ekran manzarasında görüldüğü üzere Twitch yayıncısı Tryyton filigranı yer alıyor. Ekran manzarası üzerinde bu filigranın yer almasıyla beraber Tryyton isimli yayıncıya ulaşıldı ve kendisine kimi sorular soruldu. Insider Gaming tarafından sorular sorular içerisinde sızdıranın kendisi olup olmadığını aktarıldı ve Tryyton bu durumu reddetti. Lakin manzaranın kendisine ilişkin olduğunu onayladı.
 
Bildirilene nazaran ekran görüntüsü 9 Şubat 2023’te yapılan Fazla oyunculu gerilim testinden geliyor. Elbette bu manzarası pek kaliteli olmamasından ve yalnızca bir imgeden ibaret olmasından Dolayı pek Çok içeriği bizlere sunmuyor.
 
Forza Motorsport, 2023 yılı içerisinde Xbox Series ve PC için çıkış yapacak.
 
Sızdırılan ekran görüntüsü
 
     Allegedly leaked screenshot of Forza Motorsport in test stages
by      u/gblandro in      XboxSeriesX     

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir