Forza Motorsport için Yeni Ekran Görüntüleri Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 29, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Xbox Game Studios ve geliştirici Turn 10 Studios tarafından oyunculara sunulacak olan yarış oyunu Forza Motorsport için yeni ekran imgeleri yayınlandı. Yayınlanan bu ekran imajları 4K çözünürlüğe sahip. Bu imgeler sayesinde oyunun grafiklerine bir göz atabilirsiniz.
 
Forza Motorsport’ta başlangıçta 500’den Çok araç yer alacak
 
 
 
Gerçekçi bir yarış tecrübesi sunmayı hedefleyen Forza Motorsport’ta birinci etapta (yayınlandığı zaman) 500’den Çok araç bulunacak. Bunun yanı Dizi oyun içerisinde 800’den Çok eşsiz yükseltme ve Özel modifikasyon seçeneği yer alacak. ek olarak birden Fazla yol tertibine sahip 20 pist biz oyunculara sunulacak.
 
Oyun içerisinde dinamik hava ve dinamik pist mekaniği bulunacak. Bu mekanikler sayesinde oyundaki her yarış ve her bir Periyot farklı tecrübe sunacak. mesela yarış içerisinde bir Evre geride kaldı ve yağmur yağmaya başladı, pistin kayganlığı bu yağmur sebebiyle artacak. Tekerleklerin durumu ve sürüş tecrübesi bu şartlardan etkileyecek.
 
Forza Motorsport, 2023 yılı içerisinde Xbox Series ve PC için çıkış yapacak.  
 
İşte ekran görüntüleri 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir