Forza Horizon 5 genişleme paketi Rally Adventure duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 24, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Xbox Game Studios ve geliştirici Playground Games tarafından oyunculara sunulan yarış oyunu Forza Horizon 5 için yeni bir genişleme paketi duyuruldu. Rally Adventure bu ek paket 29 Mart’ta “Premium Eklentiler” paketinin bir modülü olarak yayınlanacak.
 
Yeni genişleme paketi oyunculara yeni maceraların kapısını aralayacak
 
 
 
Forza Horizon 5 için istikbal olan Rally Adventure genişleme paketi biz oyuncuları farklı farklı maceralara götürecek. Bu genişleme paketi sayesinde Türlü araçları elde edebilecek ve engebesi bol Sierra Nueva bölgesine hakikat ilerleyebileceğiz. 
 
Rally Adventure paketi oyuncuları farklı rotalara ve bölgelere yanlışsız yola çıkartmaya hazırlanıyor. 10 yeni arabayı oyunculara sunacak olan bu paket ile birlikte devasa toz yığınları ortasına girebilecek ve kumlarda ilerlemeye çalışacağız. Terk edilmiş taş ocaklarından palmiye ormanlarına kadar birçok bölgeyi bizlere sunacak olan bu paket, yarış tecrübesini genişletecek çeşitten. 
 
Forza Horizon 5 şu anda Xbox Series, Xbox One ve PC (Steam ve Microsoft Store üzerinden) için mevcut. Ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetinde de yer alıyor.
 
Forza Horizon 5 – Rally Adventure genişleme paketi İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir