Forspoken için yeni genişleme paketi 26 Mayıs’ta geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 29, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Square Enix ve geliştirici Luminous Productions tarafından oyunculara sunulan Aleni dünya aksiyon macera oyunu Forspoken için yeni bir genişleme paketi geliyor. In Tanta We Trust isimli bu DLC, 26 Mayıs’ta oyunculara sunulacak.
 
Bu paketle hikaye içeriği genişletilecek
 
 
 
Forspoken için yayınlanacak olan In Tanta We Trust isimli ek paket anne oyuna bir ön kısım olarak istikbal ve var olaylardan 25 Yıl öncesini bizlere sunacak. anne karakter Frey, kendisini bir biçimde Athia’yı harap eden ve nihayetinde yok eden efsanevi Cenk Rheddig’e yanlışsız yol alırken bulur.
 
Bir sıra yeni büyülü yeteneğin eşlik ettiği Frey ile birlikte atılacağımız bu ek pakette karşımıza çıkan soruların yanıtlarını ortaya çıkarabilecek ve Athia’yı bir Kez daha kurtarabileceğiz. Forspoken için istikbal In Tanta We Trust ek paketinde oyuncular, yeni Cenk stratejilerinin kilidini açabilecek ve işgalci Rheddig güçlerine karşı yıkıcı kombolar uygulayabilecek.
 
Forspoken şu anda PlayStation 5 ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PC için mevcut. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir