Final Fantasy Pixel Remaster satışları 2 milyona ulaştı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 02, 2023 Yorum Yok

 
Square Enix, Final Fantasy Pixel Remaster serisinin Yekün satışlarının dünya çapında iki milyonu aştığını duyurdu. Final Fantasy Pixel Remaster sürümü Final Fantasy I, Final Fantasy II, Final Fantasy III, Final Fantasy IV, Final Fantasy V ve Final Fantasy VI oyunlarını içeren bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor.
 
Final Fantasy Pixel Remaster satmaya devam ediyor
 
 
 
Final Fantasy Pixel Remaster içerisinde yer alan Final Fantasy I, Final Fantasy II, Final Fantasy III, 28 Temmuz 2021’de iOS, Android ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Akabinde 8 Eylül 2021’de Final Fantasy IV, 10 Kasım 2021’de Final Fantasy V ve 23 Şubat 2022’de Final Fantasy VI çıkış yaptı. Altı oyunun tamamı 19 Nisan 2023’te PlayStation 4 ve Switch için yayınlandı.
 
Final Fantasy Pixel Remaster, bir kuşağa ilham veren oyunları içeriyor. Bu oyunlar 2D piksel remaster tarzıyla birlikte karşımıza çıkıyor. Bu oyunlar Özgün üretimleri Temel alıyor ve geliştirilmiş bir sürümü bizlere aktarıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir