oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. FIFA’nın yerini alan EA Sports FC 24 için yeni bilgiler ortaya çıktı! Duyuru tarihi doğrulandı!

FIFA’nın yerini alan EA Sports FC 24 için yeni bilgiler ortaya çıktı! Duyuru tarihi doğrulandı!

admin admin -
12 0

 
FIFA serisinin nihayet bulmasıyla birlikte Electronic Arts’ın EA Sports FC 24 ismiyle yeni spor oyununu geliştirdiğini biliyoruz. Insider Gaming kaynaklarına nazaran EA Sports FC 24’ün çıkış tarihi belirli oldu. Ortaya çıkan bilgilere nazaran oyun Temmuz ayının ortalarında resmi olarak duyurulacak. 
 
Oyunun Temmuz’da duyurulacağı bildiriliyor
 
 
 
Ortaya çıkan bilgilere nazaran gün olarak değişiklik gösterse de oyunun 12 Temmuz yahut 13 Temmuz’da duyurulacağı belirtiliyor. EA kısa müddet Evvel EA Sports FC’nin 2024’ün 2. çeyreğinde (1 Ağustos 2023 – 31 Ekim 2023) piyasaya sürüleceğini açıklamıştı. Münasebetiyle Temmuz ayı İlan tarihi FIFA serisinin evvelki oyunlarıyla gerçek orantılı.
 
Duyuruyla beraber EA Sports FC 24 hakkında oyuncuların bilmek isteyeceği bütün ayrıntılar aktarılacak. Resmi duyuruyla birlikte kutu içeriği, kapak fotoğrafı ve ön siparişlerin tarihleri de açıklanacak.
 
Öte yandan EA, 23. Çeyrek yarar raporu sunumunda sırf altı ay içinde “FIFA 23’ün, FIFA 22’nin ömür uzunluğu satışlarını aştığını ve seri tarihindeki en başarılı çıkışa sahip oyun olduğunu” bildirdi. Bu başarılı çıkışla birlikte takım kollarını yeni oyun için sıvadı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir