Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse için Karakterleri Tanıtan Yeni Bir Fragman Videosu Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Koei Tecmo, Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse’in Ira takımını tanıtan yeni bir görüntü yayınladığını duyurdu. 
 
Oyun, birinci olarak 31 Temmuz 2008’de Japonya’da Özel olarak Wii için piyasaya sürüldü. 
 
Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse birinci olarak Wii için 31 Temmuz 2008’de Japonya’da piyasaya sürüldü. Bu tekrar düzenlenmiş sürüm, oyunun ülke dışındaki birinci versiyonu.
Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse, Japonya’nın güneyindeki bir ada olan Rogetsu Adası’ndaki bir şenlikte beş kızın gizemli bir biçimde ortadan kaybolmasından on Yıl sonrasını husus alıyor. Ortadan kaybolan beş kızdan ikisi ölüyor. Ölen iki kız yüzleri kapalı ve ağlamış bir biçimde bulunuyor. Kalan üç kız, arkadaşlarının vefatının gizemini çözmek için ürkütücü adaya gerçek yola çıkarken, geride kalan anıların gizemini de çözmeye çalışır.
 
Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse dünya çapında 9 Mart 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için dijital olarak piyasaya sürülecek. Oyunun ayrıyeten Japonya’da PlayStation 4 ve Switch sürümleri fizikî olarak da satışa sunulacak.
 
Fragman Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir