Far Cry 7 için ilk Bilgiler Ortaya Çıktı! Çok Oyunculu Bir Proje de Geliyor!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 27, 2023 Yorum Yok

 
Insider Gaming tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre Ubisoft şu anda iki başka Far Cry oyunu geliştiriyor. Geliştirdiği oyunlar ortasında Far Cry 7 ve Müstakil bir Fazla oyunculu Far Cry yer alıyor. Far Cry 7’nin kod ismi Project Blackbird olarak karşımıza çıkarken Fazla oyunculu proje ise Project Maverick olarak biliniyor.
 
Ubisoft’tan iki farklı Far Cry oyunu geliyor
 
 
 
Far Cry’ın yeni projeleri için bilgiler bununla sonlu kalmıyor. Ortaya çıkan bilgilere nazaran Far Cry imalcisi Dan Hay bu iki oyuna Biricik bir proje olarak başlamış. Daha sonra Blizzard firmasına geçişiyle birlikte bu proje bölünmüş. Dan Hay’in birinci projeye başladığı dönemde Project Talisker olarak bilinen bu iki üretimin artık iki başka oyun olarak karşımıza çıkacağı belirtiliyor.
 
Öte yandan Far Cry 7’nin Alaska’da geçeceği bildiriliyor ve 2025 yılının Sonbahar aylarında çıkış yapacağı söyleniyor. Ubisoft Montreal takımının ağır iştirakleriyle geliştirilen Far Cry’ın yeni oyunu içerisinde farklı oyun mekanikleri de yer alıyor. Bu oyun mekanikleri arasında yağma sandıkları, sırt çantası sistemi, kontratlar, kalıcı vefat mekaniği ve daha fazlası bulunuyor.
 
Alaska’nın yabanî ve tehlikeli tabiatında geçeceği belirtilen Far Cry 7 hakkında daha Çok bilgi yer almıyor. Insider Gaming tarafından yayınlanan bu bilgilerin öncesinde Ubisoft ile temasa geçildi. Bilgilerin doğruluğu sorulduğunda ise:“Söylentiler yahut spekülasyonlar hakkında yorum yapmıyoruz” karşılığı verildi.
 
Peki sizin Far Cry 7 ve Far Cry’ın Müstakil Fazla oyunculu üretimlerinden beklentiniz nedir? Yorumlarda belirtebilirsiniz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir