Eski Forza Horizon Geliştiricileri Büyük Çaplı Açık Dünya Oyunu Geliştiriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Açık dünya yarış oyunu Forza Horizon geliştiricileri, Game Industry tarafından bildirildiği üzere şu anda yeni bir AAA (büyük çaplı) Aleni dünya oyunu geliştiriyor. Playground Games’in eski önderleri ve tecrübeli geliştiricileri tarafından kurulan yeni stüdyonun birinci projeleri, konsollara ve PC’ye istikbal bir Aleni dünya oyunu olacak.
 
Yeni kurulan stüdyonun adı Maverick Games
 
 
 
Playground Games’in eski önderleri ve tecrübeli geliştiricileri tarafından kurulan Maverick Games, Leamington Spa merkezli olarak karşımıza çıkıyor. Mike Brown liderliğindeki bu yeni stüdyoda baş üretimci Tom Butcher, baş teknoloji sorumlusu Matt Craven, içerik yöneticisi Gareth Harwood ve ses yöneticisi Fraser Strachan yer alıyor. Bu isimlerin haricinde Elly Marshall Ben Penrose ve daha fazlası bulunuyor.
 
Stüdyoyu bu etapta Yekün 10 şahıs yönetiyor. Lakin şu anda geliştirilen Aka çaplı Aleni dünya oyunu için çalışan sayısının 140’a çıkarılması hedefleniyor. Stüdyonun birinci projesi hakkında şu anda rastgele bir bilgi yer almıyor. 
 
Öte yandan Maverick Games, Londra merkezli bir yatırımcı tarafından destekleniyor. Bu da şu anda planladıkları projeyi geliştirmek için kâfi finansal takviyeye sahip oldukları manasına geliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir