Epic Games bu hafta 50 TL’lik iki oyunu ücretsiz veriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 30, 2023 Yorum Yok

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları erişime açıldı. Bu hafta oyuncular bulmaca macera oyunu The Silent Age’i ve aksiyon oyunu Tunche’ı kalıcı bir formda Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Oyunları 6 Nisan Perşembe TSİ 18:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Öte yandan bir sonraki hafta Blazing Sails ve Dying Light Enhanced Edition oyunları fiyatsız olarak oyunculara verilecek. 
 
The Silent Age
 
 
 
İlgi alımlı bir hikaye barındıran point and click macera oyunu. The Silent Age oyunu içerisinde kıyamet sonrası bir dünya bizlere sunuluyor. Burada insanlığın ortadan kaybolmasının arkasındaki gizemi çözmek ve dünyayı yok olmaktan kurtarmak için Aka bir maceraya atılıyoruz. 
 
– Epic Games sayfası 
 
Tunche 
 
 
 
Büyük bir güce sahip olan Tunche’ın aklını kaybettiği bir maceraya atılıyoruz. Bizlere sunulan dünyayı Üzücü yaratıklar ele geçiriyor. Oyun içerisinde roguelike ve aksiyon ögeleri bizlere aktarılıyor. Oyun içerisinde Yeniden arka planda Türlü gizemleri çözebilecek ve buradaki dünyaya barışı tekrar sağlamamaya çalışacağız.
 
– Epic Games sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir