Epic Games Bu Hafta 318 TL’lik İki Oyunu Ücretsiz Veriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 03, 2023 Yorum Yok

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları erişime açıldı. Bu hafta oyuncular strateji odaklı simülasyon oyunu City of Gangsters’ı ve saklılık odaklı aksiyon macera oyunu Dishonored: Death of the Outsider’ı kalıcı bir biçimde Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Oyunları 9 Şubat Perşembe TSİ 19:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
City of Gangsters
 
 
 
Yönetim ögelerinin ön planda olduğu bu simülasyon oyununda sıfırdan başlayacaksınız ve Nakit kazanmaya çalışacaksınız. Nakit kazanmanın tabanına vuracağınız City of Gangsters içerisinde yasadışı yollara başvuracak. Bu kapsamda içkiler üretecek, satış noktaları kuracak ve bunları dünya çapında satabileceksiniz. Oyunda üstelik Emniyet güçlerine bile rüşvet verebilir ve onları da kendinize bağlayabilirsiniz. 
 
– Epic Games sayfası
 
Dishonored: Death of the Outsider
 
 
 
Gizlilik odaklı bu aksiyon macera oyununda suikastçilerin dünyasına adım atacağız. Arkane Studios tarafından biz oyun severlere sunulan Dishonored: Death of the Outsider, Dishonored 2’nin imza oynanışı ve sanat usulü yer alıyor. Oyun içerisinde Güçlü dövüş sistemleri, özgün kısım dizaynları ve seçimlerin tesir ettiği bir hikaye bulunuyor.
 
– Epic Games sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir