Epic Games Bu Hafta 1 Ücretsiz Oyun Veriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 17, 2023 Yorum Yok

 
Her hafta fiyatsız oyunu ve oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunu erişime açıldı. Bu hafta oyuncular Rogue-lite, strateji oyunu Warpips’ı kalıcı bir biçimde Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Oyunu 23 Şubat Perşembe TSİ 19:00’a kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Warpips
 
 
 
Kolay denetimlere sahip olarak karşımıza çıkan strateji oyununda Çağdaş strateji ögeleri yer alıyor ve Cenk odaklı bir tecrübe bizlere aktarılıyor. Oyun içerisinde yer Meydan tank, helikopter, tayyare ve askerler ile Aka bir savaşa hazırlanıyor ve düşmanları alt etmeye çalışıyoruz. Cenk temasını bizlere sunan bu oyunda her yaptığımız atılım Ehemmiyet arz ediyor.
 
En yeterlisi olmaya çalıştığımız bu oyunda Aka bir ordu kurmaya çalışıyor ve bölgemizi müdafaaya çalışıyoruz. Farklı farklı hava akınları gerçekleştireceğimiz, Füze ve füzeler atabileceğimiz ve daha fazlasını yapabileceğimiz oyun bu hafta biz oyunculara Epic Games üzerinden fiyatsız sunuluyor.
 
– Epic Games sayfası
 
Warpips çıkış fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir