eBASEBALL: POWER PROS Olimpik Espor Serisi 2023’ün Resmi Oyunlarından Biri Oldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 01, 2023 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı açıklamayla WBSC eBASEBALL™’: POWER PROS’un Memleketler arası Olimpiyat Komitesi’nin (IOC) mesken sahipliğini yaptığı Olympic Esports Series 2023’ün (Olimpik Espor Serisi 2023) resmi oyunlarından biri olarak seçildiğini duyurdu.
 
Olympic Esports Series 2023, IOC tarafından Milletlerarası Federasyonlar ve oyun yayıncıları ile Amel birliği içinde, global çapta ve sanal olarak gerçekleştirilen bir espor müsabakası. Tertipte 9 spor kısmı yer alacak. Müsabakada basketbol kategorisini temsil edecek oyunsa WBSC’nin (World Baseball Softball Confederation) resmi beyzbol oyunu WBSC eBASEBALL™: POWER PROS oldu.
 
 
 
Yarışmaya seçilen sporların eleme çeşitleri Mart ayında başlayacak ve finaller, 2023 Olimpik Espor Haftası’nın en Kıymetli tertibi olarak 22-25 Haziran tarihlerinde Singapur’daki Suntec Center’da gerçekleştirilecek.
 
David Lappartient, IOC Espor İşbirliği Kümesi Başkanı
 
“Olimpiyatlar, insanları barışçıl rekabette bir ortaya getiren bir tertip. Olympic Esports Series 2023 de olimpik rekabetin hem oyuncuları hem de hayranları için daha Çok Meydan yaratma amacıyla düzenleniyor. Dünyanın en düzgünlerinden kimilerinin global sahnede rekabet etmesine Şahit olmayı ve birebir vakitte Bir arada sıhhat ve uygunluk, eğitim ve inovasyon alanlarında fırsatları paylaşmayı dört gözle bekliyoruz”.
 
WBSC Yönetici Yöneticisi Michael Schmidt
 
“Beyzbolun yeni Olimpik tecrübesinin bir modülü olmaktan ve beyzbol için birinci Sınıf bir eSpor karşılaşması sunmak üzere dünyanın önde gelen oyun yayıncılarından biri olan KONAMI ile tekrar paydaşlık yapmaktan Fazla memnunuz. WBSC olarak eSporların yeni izleyicilerin ilgisini çekme konusundaki Aka potansiyelini ayrım ediyor ve bu alanda gelişmek ve yenilik yapmak için yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Heyecan verici yeni IOC aktifliği aracılığıyla sanal beyzbolun en güzellerini Olympic Esports Series’e ve Singapur’daki Finallere getirmeye hazırız.”
 
 
 
Konami Digital Entertainment Temsilci Yöneticisi, reis Hideki Hayakawa
 
“IOC’nin Olympic Esports Series’inin bir modülü olarak beyzbolun tanıtımına katkıda bulunabildiğimiz için Fazla memnunuz. KONAMI, WBSC eBASEBALL™ topluluğunun gelişmesini hep gururla desteklemekte. eBASEBALL™ aracılığıyla beyzbol ve softbol topluluğunun tesirini global boyutta artırma vizyonunda WBSC ile işbirliği yapan KONAMI, WBSC ile eBASEBALL™’ın sürdürülebilir gelişimini teşvik etmeye ve desteklemeye devam edecek.”
 
Oyuncular ve fanlar Olympic Esports Series’ nasıl katılacaklarıyla ilgili detayları almak yahut veya Olimpiyat haberlerini kaçırmamak için Olympics.com adresini ziyaret edebilir ve kaydolabilirler. 2023 Olimpiyat Espor Serisinde yer almak için oyuncuların PlayStation™ Store’dan yahut Nintendo Switch eShop üzerinden WBSC eBASEBALL™: POWER PROS oyununu indirmeleri gerekiyor. Oyuncular oyunu çevrimiçi oynayabilirler.
 
 
 

Konami Digital Entertainment, 2023 Olimpiyat Espor Serisine iştirakiyle hem beyzbol ve softbolun hem de genel olarak sporun sürdürülebilir gelişimini desteklemeye devam edecek.

Daha Çok bilgi için adres: – https://www.konami.com/pawa/wbsc/en/ 
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir