EA, Wild Hearts için Yeni Fragman Yayınladı: 5 Dakikalık Oynanış Görüntüleri

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 27, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve Koei Tecmo stüdyosu Omega Force, avcılık temalı aksiyon macera oyunu WILD HEARTS için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Fragmanda Golden Tempest isimli boss – işveren savaşı sekansı bizlere aktarılıyor. Bunun yanı Dizi karakterimiz ve öbür oyuncuların yaptığı ataklar ve uyguladığı hünerler de yer alıyor.
 
Bölgesini korumak için rüzgar hünerini kullanan ve tabiatla İç içe olan dev kaplandır Golden Tempest, oyuncuları zorlayacak cinsten bir Hasım olarak karşımıza çıkıyor. Uğraşa girdiğimiz bölgede bu dev kaplan kükreyip zıplayabiliyor ve kuyruğunu savurabiliyor. Biz oyuncular olarak ise bu taarruzlara karşı gelmek için Çeşitli hünerlerimizi kullanmaya çalışacak ve daha fazlasını yapabileceğiz.
 
Avcılık temalı aksiyon macera oyunu 16 Şubat tarihinde geliyor
 
 
 
WILD HEARTS, feodal Japonya’dan ilham alan, Kemono tarafından harap edilen ve fantastik bir yer olan Azuma’da geçiyor. Çeşitli işveren savaşları ile ve keşif ögeleriyle da ön plana çıkmaya çalışan yapım 16 Şubat 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve EA App üzerinden) PC için çıkış yapacak.
 
Öte yandan oyun ön siparişlere Aleni durumda. Standart sürüm 1.199,99 TL, Karakuri Edition ise 1.599,99 TL’den satışta. 
 
Oynanış videosu
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir