EA, WILD HEARTS için Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 14, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve Koei Tecmo geliştiricisi Omega Force tarafından biz oyun severlere sunulacak olan avlama temalı aksiyon macera oyunu WILD HEARTS için “Minato’ya Beğenilen Geldiniz” isimli resmi bir hikaye fragmanı yayınlandı. hikaye fragmanında oyunda yer Meydan NPC’ler, görünümler, oyun içi atmosferler, Uzaklık sahneler, Ira animasyonları ve daha fazlası bizlere sunuluyor.
 
WILD HEARTS’ın çıkışına az bir mühlet kaldı
 
 
 
Çıkış yapmasına günler kala Wild Hearts için Türlü fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. Bu üretimde biz oyuncular Daimi olarak farklı çeşitte ve farklı boyutlarda canavarlar avlayacak ve Çeşitli mükafatlar alarak kendimizi daha da güçlendirebileceğiz. Oyun içerisindeki Temel gayemiz ise Azuma halkını korumak olacak.
 
Farklı farklı karakterler ile tanışabileceğimiz ve onlarla arkadaş olabileceğimiz bu üretimde eski ve yeninin harmanlandığı dövüş sistemi yer alacak. Karakuri olarak bilinen eski teknolojinin yer aldığı bu dünyada devasa yaratıkları alt edebilecek ve Türlü silahlar kullanabileceğiz.
 
WILD HEARTS, 17 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store ve EA App üzerinden) için çıkış yapacak. Oyunun fiyatı ise ne yazık ki 1.199,99 TL. Karakuri sürümü ise 1.599,99 TL…
 
WILD HEARTS hikaye fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir