EA, Super Mega Baseball 4’ü duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 03, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Metalhead Software, Muhteşem Mega Baseball 4’ü PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyurdu. Oyun 2 Haziran’da çıkış yapacak ve kullanıcılara üst seviye bir beyzbol tecrübesi sunacak.
 
Beyzbol severler için serinin yeni oyunu geliyor
 
 
 
Üstün Mega Baseball serisinin yeni oyunu bizlere üst seviye bir beyzbol tecrübesi sunmayı hedefliyor. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda yer alıyor ve Steam’de ve Xbox mağazasında 999,99 TL’den satışta. Playstation mağazasında şimdi bir Lokal fiyatlandırma bulunmuyor. Tıpkı biçimde Steam’de ve Xbox mağazasında Ballpark sürümü 1.199,99 TL.
 
Oyunun standart sürüm fiyatı Temel olarak 49.99 dolardan, Ballpark sürümü ise 59.99 dolardan çıkış yaptı. Ballpark sürümünü satın Meydan kullanıcılar oyuna üç günlük erken erişim hakkı elde ediyor. Bunun yanı Dizi oyunun çıkışıyla birlikte yeni stadyumlara erişebiliyor. 
 
Büyük geliştirmelerle ve ek içeriklerle birlikte serinin yeni oyunu Super Mega Baseball 4 Geri dönüş yapıyor.
 
Super Mega Baseball 4 İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir