EA Motive tarafından geliştirilen Iron Man oyunu açık dünya olabilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Tek oyunculu, üçüncü şahıs, aksiyon macera oyunu Iron Man oyunu için yeni haberler gelmeye başladı. Star Wars: Squadrons ve Dead Space Remake geliştiricisi EA Motive tarafından geliştirilen bu üretimin Aleni dünya olabileceğine dair Çeşitli ayrıntılar ortaya çıktı. 
 
Iron Man oyunu Aleni dünya mı olacak?
 
 
 
Marvel Games ile Amel birliği içinde geliştirilen oyun, Iron Man’in Varlıklı geçmişine odaklanıyor. Bunun yanı Dizi Tony Stark’ın yaşantısını, karizmasını ve yaratıcı dehasını oyunculara sunmaya hazırlanıyor. Biricik oyunculu ve hikaye odaklı bir yapıyı bizlere aktaracak oyunun Aleni dünyaya ve doğrusal olmayan bir Hadise örgüsüne sahip olacağı belirtiliyor.
 
Oyunun daha Evvel Aleni dünyaya sahip olacağı belirtilmedi. Bu ayrıntı hikaye direktörü Stephen Rodes tarafından yayınlanan bir Amel ilanı aracılığıyla ortaya çıktı. Iron Man oyunu için yayınlanan Amel ilanı içerisinde “açık dünya üzerinde tecrübeli ve çizgisel – doğrusal olmayan diyalog sistemi üzerinde uzman” şahıs ve şahısların arandığı yer alıyor.  
 
Elbette bu Amel ilanına nazaran oyunun Kesin bir formda Aleni dünyaya sahip olacağını söyleyemeyiz. Fakat Aleni dünya “olabileceğini” bilmekte de fayda var. 
 
Peki siz bu oyunun Aleni dünya mı olmasını yoksa çizgisel bir tecrübesi sunmasını mı  istersiniz?
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir