EA, iki yeni duyurulmamış oyun geliştirdiğini açıkladı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 10, 2023 Yorum Yok

 
Electronic Arts, 2023 / 4. Çeyrek Mali Yıl çıkar davetinde oyun yayın takvimi hakkında Çeşitli açıklamalarda bulundu. EA, birçok oyunun çıkış tarihini doğrularken iki duyurulmamış oyun projesinden de bahsetti.
 
EA birçok oyunun çıkış tarihlerini doğruladı
 
 
Bilinen oyunlardan başlayacak olursak EA şu anda nişancı aksiyon oyunu Immortals of Aveum’ın, Madden 24’ün ve EA Sports FC’nin 2024’ün 2. çeyreğinde çıkacağını doğruladı. öteki taraftan 2024’ün 3. çeyreğinde EA Sports NHL 24 piyasaya sürülecek. F1 23 ve Üstün Mega Baseball 4 üzere öbür oyunların ise çıkış tarihleri zati biliniyor.
 
Bilinmeyen oyunlar ortasında ise iki proje yer alıyor. 2024 mali yılı içerisinde çıkış yapacağı bildirilen oyunlardan biri EA Sports tarafından geliştirilen bir üretim, başkasının ise bir yarış oyunu olacağı belirtiliyor. Yarış oyununun daha Evvel Dirt olarak bilinen ve EA Sports Rally olarak yine markalaşan bir proje olacağı söyleniyor.
 
Diğer taraftan EA Vancouver grubu şu anda UFC 5 üzerinde çalışıyor. İki duyurulmayan projeden birinin bu oyun olması mümkün.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir